STATUS QUO

В Дрогобичі біля парку пограбували чоловіка

В Дрогобичі поліцейські затримали зловмисника, причетного до пограбування. Чоловікові оголошено про підозру у вчиненні злочину. Зараз він за рішенням суду знаходиться під вартою. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Дрогобицький відділ поліції звернувся 49-річний місцевий мешканець, який повідомив, що неподалік одного із міських парків його пограбували. За словами потерпілого, коли він вийшов з магазину, незнайомець  попросив у нього мобільний телефон, щоб здійснити терміновий дзвінок. Чоловік видався підозрілим, тож заявник відмовив і попрямував у бік парку. Зловмисник наздогнав його там і вирвав з руки мобільний телефон.

Як встановили працівники поліції, до вчинення правопорушення причетний раніше судимий 27-річний уродженець міста Стрий. Йому оголошено про підозру у скоєнні злочину за ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України (грабіж). Максимальне покарання, передбачене статтею, - позбавлення волі на строк до шести років. Суд обрав зловмиснику міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування триває.


В Дрогобыче полицейские задержали злоумышленника, причастного к ограблению. Мужчине объявлено о подозрении в совершении преступления. Сейчас он по решению суда находится под стражей. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Дрогобычский отдел полиции обратился 49-летний местный житель, который сообщил, что возле одного из городских парков его ограбили. По словам потерпевшего, когда он вышел из магазина, незнакомец попросил у него мобильный телефон, чтобы осуществить срочный звонок. Мужчина показался подозрительным, поэтому заявитель отказал и направился в сторону парка. Злоумышленник догнал его там и вырвал из рук мобильный телефон.

Как установили сотрудники полиции, к совершению правонарушения причастен ранее судимый 27-летний уроженец города Стрый. Ему объявлено о подозрении в совершении преступления по ч.2 ст.186 Уголовного кодекса Украины (грабеж). Максимальное наказание, предусмотренное статьей, - лишение свободы на срок до шести лет. Суд избрал злоумышленнику меру пресечения в виде содержания под стражей. Досудебное расследование продолжается.

comments powered by Disqus