STATUS QUO

обесточены, районы, города

Гроза на Львівщині залишила без світла 35 населених пунктів

Гроза на Львівщині знеструмила 35 населених пунктів у п'яти районах області. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

Унаслідок проходження грозового фронту з дощем та поривами вітру станом на 08:00 24 липня на території 5 районів області (Жовківського, Золочівського, Турківського, Яворівського, Бродівського) та 1 міста обласного значення (Борислав) було знеструмлено 35 населених пунктів (21 повністю та 14 частково), а також окремі вулиці у м. Львові.

Станом на 20:30 24 липня електропостачання населених пунктів відновлено в повному обсязі. Лише тимчасово без електропостачання залишалися 2 населені пункти у Сокальскому районі (Либохора-повністю, Тухля- частково).


Гроза на Львовщине обесточила 35 населенных пунктов в пяти районах области. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации.

В результате прохождения грозового фронта с дождем и порывами ветра по состоянию на 08:00 24 июля на территории 5 районов области (Жовковского, Золочевского, Турковского, Яворовского, Бродовского) и 1 города областного значения (Борислав) были обесточены 35 населенных пунктов (21 полностью и 14 частично), а также отдельные улицы в г. Львов.

По состоянию на 20:30 24 июля электроснабжения населенных пунктов восстановлено в полном объеме. Лишь временно без электроснабжения оставались 2 населенных пункта в Сокальском районе (Лыбохора-полностью, Тухля- частично).

Автор: Тетяна Костенко