STATUS QUO

На Львівщині дитина впала у каструлю з окропом

23 квітня у селі Сусідовичі Старосамбірського району 2-річний Іванко Малетич впав у 40-літрову каструлю з окропом. Хлопчик отримав 70% опіків тіла. Про це повідомляє "Львівська мануфактура новин". 

"Я гріла воду, щоб одяг попрати. Пральної машинки у нас немає, тому руками все роблю, це вже звичне діло, – розповідає мама Іванна. – Поставила студити окріп, а поруч ходив син, бавився. Не встигла обернутися, як він впав у баняк".

Жінка одразу побігла до сусідів, у яких є своя машина. Дитину відвезли у Самбірську районну лікарню. Звідти направили у Львівський опіковий центр 8-ї міської клінічної лікарні.

В день на лікування Іванка потрібно 5-6 тис. грн. Сім’я не має стільки грошей. Окрім постраждалого хлопчика в сім'ї ще троє дітей. У перший день зібрали кошти рідні та сусіди. Односельчани кажуть, родина дуже потребує допомоги.


23 апреля в селе Соседовичи Старосамборского района 2-летний Ваня Малетич упал в 40-литровую кастрюлю с кипятком. Мальчик получил 70% ожогов тела. Об этом сообщает "Львовская мануфактура новостей". 

"Я грела воду, чтобы одежду постирать. Стиральной машинки у нас нет, поэтому руками все делаю, это уже привычное дело, - рассказывает мама Иванна. - Оставила студить кипяток, а рядом ходил сын, играл. Не успела обернуться, как он упал в корыто".

Женщина сразу побежала к соседям, у которых есть своя машина. Ребенка отвезли в Самборскую районную больницу. Оттуда направили во Львовский ожоговый центр 8-й городской клинической больницы.

В день на лечение Вани нужно 5-6 тыс. грн. Семья не имеет столько денег. Кроме пострадавшего мальчика в семье еще трое детей. В первый день собрали средства родные и соседи. Односельчане говорят, семья очень нуждается в помощи.

comments powered by Disqus