STATUS QUO

ЧАЭС, выплаты, помощь

Постраждалим на ЧАЕС виплатять матеріальну допомогу

Постраждалим і ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській атомній станції виплатять матеріальну допомогу. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

До 31-х роковин Чорнобильської катастрофи, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС 1-ї категорії та ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС 2-ї та 3-ї категорій – мешканцям, які зареєстровані у м. Львові та перебувають на обліку у відділах управління соціального захисту Львівської міської ради, виплатять одноразову матеріальну допомогу.

Зокрема, згідно з розпорядженням міського голови, одноразову матеріальну допомогу отримають: по 500 грн. - 895 постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС 1-ї категорії; по 500 грн. - 866 осіб-ліквідаторів 2-ї категорії; по 300 грн. - 149 осіб-ліквідаторів 3-ї категорії.

Довідка SQ. Станом на 1 квітня 2017 року на обліку в управлінні соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради перебуває 3 501 особа, що постраждала внаслідок аварії на ЧАЕС.


Пострадавшим и ликвидаторам последствий аварии на Чернобыльской атомной станции выплатят материальную помощь. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

К 31-й годовщине Чернобыльской катастрофы, пострадавшим вследствие аварии на ЧАЭС 1-й категории и ликвидаторам последствий аварии на ЧАЭС 2-й и 3-й категорий - жителям, зарегистрированным в г. Львов и состоящим на учете в отделах управления социальной защиты Львовского городского совета, выплатят единовременную материальную помощь.

В частности, согласно распоряжению городского головы, одноразовую материальную помощь получат по 500 грн. - 895 пострадавших вследствие аварии на ЧАЭС 1-й категории; по 500 грн. - 866 ликвидаторов 2-й категории; по 300 грн. - 149 ликвидаторов 3-й категории.

Справка SQ. По состоянию на 1 апреля 2017 года на учете в управлении социальной защиты департамента гуманитарной политики Львовского городского совета находится 3501 человек, пострадавшей в результате аварии на ЧАЭС.

Автор: Тетяна Костенко