STATUS QUO

Трускавец, замерз, Острожский, холод

Молодий львів'янин замерз на Рівненщині

На Рівненщині виявили тіло безвісно зниклого мешканця Львівщини з ознаками переохолодження. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Нацполіції у Львівській області.

У Шевченківський відділ поліції 24 квітня звернулась 75-річна мешканка міста Трускавець. За словами жінки, її 22-річний син 23 квітня близько десятої години вечора пішов з дому та досі не повернувся. Правоохоронці оголосили безвісно зниклого у розшук.

24 квітня до рівненських правоохоронців надійшло повідомлення про те, що у одному з сіл Острозького району Рівненської області було виявлено тіло чоловіка без ознак життя. Як встановили поліцейські, померлий – розшукуваний мешканець Трускавця. Ознак насильницької смерті на тілі виявлено не було. За попередніми висновками лікарів, смерть могла настати в результаті переохолодження. Проте відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України. Правоохоронці встановлюють обставини загибелі чоловіка.


На Ровенщине обнаружили тело безвестно пропавшего жителя Львовщины с признаками переохлаждения. Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Нацполиции во Львовской области.

В Шевченковский отдел полиции 24 апреля обратилась 75-летняя жительница города Трускавец. По словам женщины, ее 22-летний сын 23 апреля около десяти часов вечера ушел из дома и до сих пор не вернулся. Правоохранители объявили без вести пропавшего в розыск.

24 апреля из ровенской полиции поступило сообщение о том, что в одном из сел Острожского района Ровенской области было обнаружено тело мужчины без признаков жизни. Как установили полицейские, умерший - разыскиваемый житель Трускавца. Признаков насильственной смерти на теле обнаружено не было. По предварительным выводам врачей, смерть могла наступить в результате переохлаждения. Однако открыто уголовное производство по ч.1 ст.115 (умышленное убийство) УК Украины. Правоохранители устанавливают обстоятельства гибели мужчины.

 

Автор: Тетяна Костенко