STATUS QUO

У Львові збудують підземний паркінг

Виконком міської ради погодив проектування реконструкції площі Петрушевича у Львові з підземним паркінгом, пише "Твоє Місто".За проектом, заїзд до паркінгу облаштують зі сторони вулиці Шота Руставелі, а виїзд – безпосередньо до площі Петрушевича у напрямку Зеленої. Після будівництва паркінгу зелені насадження у сквері мають відновити. Площа парку охоплюватиме 0,8332 га.

Згідно з містобудівними умовами та обмеженнями, висота будівель на території паркінгу становитиме від 2 до 4 метрів. До початку проектування ЛКП "Львівавтодор" як замовник має провести археологічні дослідження земельних ділянок на площі Петрушевича. Під час досліджень та безпосередніх робіт мають зберегти ґрунт у межах крони платану, який росте на західній межі площі та є пам’яткою природи.

Нагадаємо, підземний паркінг на площі Петрушевича планували збудувати до Євро-2012. У лютому торік міська рада погодила ЛКП "Львівавтодор" розробити проект земельної ділянки, а пізніше затвердила його та розширила площу майбутнього паркінгу. Його будуватимуть за кошти інвестора після проведення інвестиційного конкурсу.

Попередньо його вартість може становити 5 млн євро, а реалізація – до 10 років. Паркінг має бути дворівневим і вміщуватиме приблизно 300 машин. Додамо, що Мінрегіонбуд дозволив будувати в історичному ареалі міста, до якого входить площа Петрушевича, лише підземні автостоянки.


Исполком городского совета согласовал проектирование реконструкции площади Петрушевича во Львове с подземным паркингом, пишет  "Твой Город". По проекту, заезд в паркинг обустроят со стороны улицы Шота Руставели, а выезд - непосредственно к площади Петрушевича в направлении Зеленой. После строительства паркинга зеленые насаждения в сквере должны восстановить. Площадь парка будет охватывать 0,8332 га.

Согласно градостроительным условиям и ограничениям, высота зданий на территории паркинга составит от 2 до 4 метров. До начала проектирования ЛКП "Львовавтодор" как заказчик должен провести археологические исследования земельных участков на площади Петрушевича. Во время исследований и непосредственных работ должны сохранить почву в пределах кроны платана, который растет на западной границе площади и является памятником природы.

Напомним, подземный паркинг на площади Петрушевича планировали построить к Евро-2012. В феврале прошлого года городской совет согласовал ЛКП "Львовавтодор" разработку проекта земельного участка, а позже утвердил его и расширила площадь будущего паркинга. Его будут строить за средства инвестора после проведения инвестиционного конкурса.

Предварительно его стоимость может составлять 5 млн евро, а реализация - до 10 лет. Паркинг должен быть двухуровневым и будет вмещать около 300 машин. Добавим, что Минрегионстрой разрешил строить в историческом ареале города, в который входит площадь Петрушевича, только подземные автостоянки.