STATUS QUO

Шестеро непальців намагалися нелегально перетнути кордон

На Яворівщині правоохоронці затримали іноземців при спробі незаконного перетину державного кордону України.

Під час проведення цільових профілактичних заходів «Мігрант» інспектори групи реагування патрульної поліції Яворівського відділу спільно з прикордонниками 24 березня близько 19.00 на автодорозі поблизу села Нагачів, що на Яворівщині, виявили шістьох громадян Непалу віком 24-32 роки при спробі незаконного перетину державного кордону України.

Поліцейські встановили, що іноземці прибули в Україну по робочих візах і працювали на одному з підприємств легкої промисловості. Однак, за словами громадян Непалу, їх не влаштовувала заробітна плата, тому вони вирішили потрапити до країн Євросоюзу. Для цього вони прибули до Львова, а згодом на таксі доїхали до одного із прикордонних сіл Яворівського району, щоб перетнути кордон.

За фактом складено адміністративні протоколи.


На Яворовщине правоохранители задержали иностранцев при попытке незаконного пересечения государственной границы Украины.

Во время проведения целевых профилактических мероприятий «Мигрант» инспекторы группы реагирования патрульной полиции Яворовского отдела совместно с пограничниками 24 марта около 19.00 на автодороге вблизи села Нагачев, на Яворовщине, обнаружили шестерых граждан Непала возрастом 24-32 года при попытке незаконного пересечения государственной границы Украины.

Полицейские установили, что иностранцы прибыли в Украину по рабочим визам и работали на одном из предприятий легкой промышленности. Однако, по словам граждан Непала, их не устраивала заработная плата, поэтому они решили попасть в страны Евросоюза. Для этого они прибыли во Львов, а затем на такси доехали до одного из приграничных сел Яворивского района, чтобы пересечь границу.

По факту составлены административные протоколы.