STATUS QUO

Якими стануть трамваї у Львові

На вулиці Львова виїхав перший трамвай з новим брендуванням. Про це пише Zaxid.net. Львівський трисекційний трамвай "Електрон" здобув нове брендування (ліврею), концепцію якого обрали торік під час конкурсу.

Базовим кольором у лівереї громадського транспорту є жовтий, однак дизайнери додали ще білі та гірчичну смужки. а на кожному боці розташований герб Львова За задумом дизайнерів, вікна транспорту можуть частково використовувати для реклами важливих міських подій, однак комерційна реклама не передбачена. Нанесення нової лівреї на трамвай коштувало 17 тис. грн. У найближчі дні нове брендування нанесуть на відновлений тролейбус Skoda.

Найближчим часом уніфіковане брендування нанесуть на новий транспорт, який останнім часом закупило місто. На старий електротранспорт та автобуси ліврею наноситимуть під час ремонтів.


На улицы Львова выехал первый трамвай с новым брендированием. Об этом пишет Zaxid.net. Львовский трехсекционный трамвай "Электрон" получил новое брендирование (ливрею), концепцию которого выбрали в прошлом году во время конкурса.

Базовым цветом в ливереи общественного транспорта желтый, однако дизайнеры добавили еще белые и горчичное полоски. а на каждой стороне расположен герб Львова По замыслу дизайнеров, окна транспорта могут частично использовать для рекламы важных городских событий, однако коммерческая реклама не предусмотрена. Нанесение новой ливрее на трамвай стоило 17 тыс. Грн. В ближайшие дни новое брендирование нанесут на восстановленный троллейбус Skoda.

В ближайшее время унифицированное брендирование нанесут на новый транспорт, который в последнее время закупил город. На старый электротранспорт и автобусы ливрею наносить будут при ремонтах.