суд, Червоноградтеплоэнерго, Дубневичи, концессияСуд заборонив передавати "Червоноградтеплоенерго" у концесію братам Дубневичам. Про це повідомляє ZAXID.NET.

4 роки і понад 10 судових засідань різних рівнів. Верховний суд України врешті поставив крапку у питанні передачі підприємства "Червоноградтеплоенерго" у концесію, заборонивши передачу комунального підприємства приватним інвесторам на 49 років.

Йдеться про компанію "ЗТЕК", яку пов’язують із братами Дубневичами. Це питання, попри тиск громади, вперто лобіювали деякі місцеві посадовці. При тому, що інвестор відмовлявся разом із об'єктом забирати 100 млн грн боргів. Вони мали лишитись у місті.

Рішення Верховного суду України є остаточним і оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, на початку 2016 року депутати Червоноградської міської ради вирішили передати підприємство в концесію. Стратегічний об’єкт міста мав перейти у приватні руки на 49 років. На одній із сесій депутати погодили створення конкурсної комісії. У травні 2016 року на конкурс із передачі в концесію цілісного майнового комплексу комунального підприємства "Червоноградтеплокомуненерго" надійшло лише дві заявки. Тоді взяти в концесію підприємство хотіли ТОВ "Енергія-Тепловодосервіс" та ТОВ "ЗТЕК-НТ". Перше контролювали Ярослав і Богдан Дубневичі. Лише 9% у цій фірмі належало комунальному підприємству "Старичі". Інше – ТОВ "ЗТЕК-НТ" – належало ТОВ "ЗТЕК", яке контролювали Остап Іваськевич та Зенон Поточний. Іваськевич на місцевих виборах 2015 року балотувався як безпартійний, своїм місцем праці вказував ТОВ "ЛТД "Новий Дім", основним контролером якої вказаний кіпріот, на якого записані деякі компанії братів Дубневичів.


Суд запретил передавать "Червоноградтеплоэнерго" в концессию братьям Дубневичам. Об этом сообщает ZAXID.NET

4 года и более 10 судебных заседаний разных уровней. Верховный суд Украины наконец поставил точку в вопросе передачи предприятия "Червоноградтеплоэнерго" в концессию, запретив передачу коммунального предприятия частным инвесторам на 49 лет.

Речь идет о компании "Зтек", которую связывают с братьями Дубневичами. Этот вопрос, несмотря на давление общества, упорно лоббировали некоторые местные чиновники. При том, что инвестор отказывался вместе с объектом забирать 100 млн грн долгов. Они должны были остаться в городе.

Решение Верховного суда Украины является окончательным и обжалованию не подлежит.

Напомним, в начале 2016 года депутаты Червоноградского городского совета решили передать предприятие в концессию. Стратегический объект города должен был перейти в частные руки на 49 лет. На одной из сессий депутаты согласовали создание конкурсной комиссии. В мае 2016 на конкурс по передаче в концессию целостного имущественного комплекса коммунального предприятия "Червоноградтеплокоммунэнерго" поступило только две заявки. Тогда взять в концессию предприятие хотели ООО "Энергия-Тепловодосервис" и ООО "Зтек-НТ". Первое контролировали Ярослав и Богдан Дубневичи. Лишь 9% в этой фирме принадлежало коммунальному предприятию "Старычи". Другое - ООО "Зтек-НТ" - принадлежало ООО "Зтек", который контролировали Остап Иваськевич и Зенон Текущий. Иваськевич на местных выборах 2015 года баллотировался как беспартийный, своим местом работы указывал ООО "ЛТД "Новый Дом", основным контроллером которой указан киприот, на которого записаны некоторые компании братьев Дубневичей.