STATUS QUO

На Львівщині затримали вбивцю

На Львівщині поліцейські затримали зловмисника, причетного до вбивства. Попередньо встановлено, що ножових поранень загиблому завдав його рідний брат під час побутового конфлікту. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

У Перемишлянське відділення поліції 23 липня надійшло повідомлення про те, що в одному з сіл району на території власного домогосподарства було виявлено тіло 62-річного місцевого мешканця без ознак життя та з тілесними ушкодженнями.

На місці події працювала слідчо-оперативна група. Як встановили правоохоронці, близько 18.30 між загиблим та його 49-річним рідним братом виник конфлікт, під час якого молодший брат наніс старшому кілька ударів ножем. Від отриманих травм чоловік помер на місці події.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України. Санкція статті передбачає покарання – від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі. Зловмисник затриманий в порядку ст.208 КПК України, невдовзі суд обере для нього міру запобіжного заходу.  Досудове розслідування триває.


На Львовщине полицейские задержали злоумышленника, причастного к убийству. Предварительно установлено, что ножевые ранения погибшему нанес его родной брат во время бытового конфликта. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Перемышлянское отделение полиции 23 июля поступило сообщение о том, что в одном из сел района на территории собственного домохозяйства было обнаружено тело 62-летнего местного жителя без признаков жизни и с телесными повреждениями.

На месте происшествия работала следственно-оперативная группа. Как установили правоохранители, около 18.30 между погибшим и его 49-летним родным братом возник конфликт, в ходе которого младший брат нанес старшему несколько ударов ножом. От полученных травм мужчина скончался на месте происшествия.

По данному факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.115 (умышленное убийство) УК Украины. Санкция статьи предусматривает наказание - от семи до пятнадцати лет лишения свободы. Злоумышленник задержан в порядке ст.208 УПК Украины, вскоре суд изберет для него меру пресечения. Досудебное расследование продолжается.