STATUS QUO

Дни перфоманса, програма, дата

У Львові відбудуться ювілейні "Дні Перфомансу"

У Львові відбудуться десяті "Дні Перфомансу" - єдиний в Україні фестиваль арт-перфомансу. Про це повідомляє мистецьке об'єднання "Дзиґа".

Із 28 серпня по 3 вересня відбудуться десяті"Дні Мистецтва Перфоманс у Львові", які щороку демонструють унікальні перфомативні практики митців з різних країн світу. Цього року у фестивалі візьмуть участь перфомери з України,  Польщі, Великобританії  та Ізраїлю. Вперше в Україні покажуть свої перфоманси митці з Японії, Таїланду та Норвегії. Як і завжди, перфоманси будуть відкриті для вільного споглядання.

Разом із презентаціями перфомансів на "Днях Перфомансу" відбуваються зустрічі з митцями, лекції, відеопокази, майстер-класи та "Школа Перфомансу", яка є винятковою можливістю для українських митців навчатися мистецтву перфомансу в авторитетних майстрів з-за кордону.

Фестиваль має на меті окреслити нову генерацію українських перфомерів, зазначають організатори.

Довідка SQ. Дні Мистецтва Перфоманс започатковано у 2008 році. Організатори фестивалю – Інститут Актуального Мистецтва та Мистецьке об’єднання "Дзиґа".


Во Львове состоятся десятые "Дни перфоманс" – единственный в Украине фестиваль арт-перфоманса. Об этом сообщает художественное объединение "Дзига".

С 28 августа по 3 сентября состоятся десятые "Дни Искусства Перфоманс во Львове", которые ежегодно демонстрируют уникальные перфомативные практики художников из разных стран мира. В этом году в фестивале примут участие перфомеры из Украины, Польши, Великобритании и Израиля. Впервые в Украине покажут свои перфомансы художники из Японии, Таиланда та Норвегии. Как и всегда, перфомансы будут открыты для свободного ознакомления.

Вместе с презентациями перфомансов на "Днях перфоманса" проходят встречи с художниками, лекции, видеопоказы, мастер-классы и "Школа перфоманса", которая является исключительной возможностью для украинских художников учиться искусству перфоманса у авторитетных мастеров из-за рубежа.

Цель фестиваля обозначить новую генерацию украинских перфомерив, отмечают организаторы.

Справка SQ. Дни Искусства Перфоманс основан в 2008 году. Организаторы фестиваля - Институт актуального искусства и Художественное объединение "Дзига".

Автор: Тетяна Костенко