STATUS QUO

Червоноград, пенсионерка, лестница, окно

У Червонограді бабуся намагалася вийти з квартири через вікно

У Червонограді рятівники прийшли на допомогу пенсіонерці, яка намагалася покинути квартиру на другому поверсі 5-поверхового будинку через вікно. Про це повідомляє прес-служба Держслужби з надзвичайних ситуацій у Львівській області.

24 липня о 08:06 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення від чергового поліції про необхідність надання допомоги у потраплянні до квартири на 2-му поверсі 5-поверхового житлового будинку у місті Червоноград на вул. Р. Купчинського. У квартирі перебувала жінка, 1935 року народження, яка намагалася покинути квартиру через вікно.

За допомогою трьохколінної висувної драбини рятувальники забезпечили доступ  працівникам поліції  в квартиру. Фахівці ДСНС одягнули на жінку рятувальний пристрій, через вікно по висувній драбині спустили її із квартири та передали працівникам швидкої медичної допомоги для подальшого огляду.


В Червонограде спасатели пришли на помощь пенсионерке, которая пыталась покинуть квартиру на втором этаже 5-этажного дома через окно. Об этом сообщает пресс-служба Госслужбы по чрезвычайным ситуациям во Львовской области.

24 июля в 8:06 в Службу спасения "101" поступило сообщение от дежурного полиции о необходимости оказания помощи в попадании в квартиру на 2-м этаже 5-этажного жилого дома в городе Червоноград на ул. Р. Купчинского. В квартире находилась женщина 1935 года рождения, которая пыталась покинуть квартиру через окно.

С помощью трехколенной выдвижной лестницы спасатели обеспечили доступ работникам полиции в квартиру. Специалисты ГСЧС надели на женщину спасательное устройство, через окно по выдвижной лестнице спустили ее из квартиры и передали работникам скорой медицинской помощи для дальнейшего осмотра.

Автор: Тетяна Костенко