STATUS QUO

полиция, самоубийца, Сыхов, подростки

На Сихові підлітки врятували життя чоловікові

На Сихові підлітки звернулися до патрульних, коли побачили чоловіка, який намагався вкоротити собі віку. Про це повідомляє Патрульна поліція Львова.

22 липня до патрульних на Сихові звернулися підлітки і сказали, що невідомий чоловік намагався стрибнути під трамвай. Інспектори оглянули колії і не виявили згадану особу. Разом з дітьми поліцейські обстежили територію і виявили в подвір’ї багатоповерхівки на прооспекті Червоної Калини 51-річного чоловіка, який сидів на бордюрі. Він сказав, що перебуває у депресії і вже залишив прощальну записку рідним. Чоловік збирався стрибнути під потяг. Патрульні викликали на місце швидку і продовжили спілкування. Львів’янин сказав, що після розмови з патрульними він знову захотів жити. Інспектори подякували підліткам, які вже не вперше звертаються до них.

“Пригадується, як хлопці викликали нас, бо після негоди впало дерево і перекрило проїзд вулицею. Допоки ми їхали, підлітки регулювали рух, а саме - сповіщали водіїв про перешкоду у русі. Були ще випадки, однак не згадаю, чого вони стосувалися. У такі моменти розумієш, що в України є майбутнє, і такі підлітки його будуватимуть”, – наголосив патрульний 4 батальйону Олександр.


На Сыхове подростки обратились к патрульным, когда увидели мужчину, который пытался покончить с собой. Об этом сообщает Патрульная полиция Львова.

22 июля к патрульным на Сыхове обратились подростки и сказали, что неизвестный мужчина пытался прыгнуть под трамвай. Инспекторы осмотрели пути, но никого не обнаружили. Вместе с детьми полицейские обследовали территорию и обнаружили во дворе многоэтажки на проспекте Красной Калины 51-летнего мужчину, который сидел на бордюре. Он сказал, что находится в депрессии и уже оставил прощальную записку родным. Мужчина собирался прыгнуть под поезд. Патрульные вызвали на место скорую и продолжили общение. Львовянин сказал, что после разговора с патрульными он снова захотел жить. Инспекторы поблагодарили подросткам, которые уже не первый раз обращаются к ним.

"Помнится, как ребята вызвали нас, потому что после непогоды упало дерево и перекрыло проезд по улице. Пока мы ехали, подростки регулировали движение, а именно - сообщали водителям о препятствии в движении. Были еще случаи, однако не вспомню, чего они касались. В такие моменты понимаешь, что у Украины есть будущее, и такие подростки его построят", - отметил патрульный 4 батальона Александр.

Автор: Тетяна Костенко