STATUS QUO

мусоросжигательная установка

На Львівщині через три місяці почнуть спалювати сміття

На Львівщині запустять в експлуатацію установку зі спалювання сміття. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

"Упродовж наступних трьох місяців ми повинні встановити, випробувати і запустити в експлуатацію установку зі спалювання сміття розрахунковою кількістю у 20 тонн за добу. Це буде прообразом сміттєспалювального заводу. Таку пілотну установку ми вже випробували в Радехові", - зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

За його словами, сміттєспалювальні установки, які не відповідають екологічним нормам та повністю не пройдуть перевірку на викиди шкідливих речовин, експлуатувати не будуть.

"Спалення при температурі близько 1000 0С, як це передбачено технічними умовами, забезпечить повне спалення сміття без викиду шкідливих речовин в атмосферу", - завірив очільник області.


На Львовщине запустят в эксплуатацию установку по сжиганию мусора. Об этом сообщает пресс-служба Львовской областной государственной администрации.

"В течение следующих трех месяцев мы должны установить, испытать и запустить в эксплуатацию установку по сжиганию мусора расчетным количеством в 20 тонн в сутки. Это будет прообразом мусоросжигательного завода. Такую пилотную установку мы уже испытали в Радехове", - отметил председатель Львовской ОГА Олег Синютка.

По его словам, мусоросжигательные установки, которые не соответствуют экологическим нормам и полностью не пройдут проверку на выбросы вредных веществ, эксплуатировать не будут.

"Сжигание при температуре около 1000 0С, как это предусмотрено техническими условиями, обеспечит полное сжигание мусора без выброса вредных веществ в атмосферу", - заверил глава области.

Автор: Тетяна Костенко