STATUS QUO

У Львові відкрився унікальний парк (фото)

У Львові відкрився унікальниій парк. За даними міськради, 21 червня у Парку культури та відпочинку імені Б. Хмельницького запрацював йога-парк, який було реалізовано за кошти Громадського бюджету. У парку обладнали галявину для занять на килимках, лавки для виконання вправ для хребта, підвісні гамаки для перевернутих вправ та коректної розтяжки, конструкції підвісних крісел для відпочинку з краєвидом на мальовничий схил парку та арт-об'єкт у вигляді скульптури, у якій закладено ідею цілісності людини та єдності між людьми. Площа йога-парку — близько 130 кв м.

Передбачено, що інструктори йоги з усіх шкіл нашого міста проводитимуть тут відкриті безкоштовні заняття, майстер-класи з різноманітних стилів і напрямів йоги для людей різного віку. Жителі міста зможуть також і самостійно практикувати фізичні вправи.

Нагадаємо, у Громадському бюджеті 2019 року було обрано 54 переможці на загальну суму понад 38 млн грн. Станом на зараз є 6 реалізованих проектів. Проектів, які б відставали від запланованого графіку, майже немає. З минулого року залишилося 7 нереалізованих проектів.


Во Львове открылся уникальниий парк. По данным горсовета 21 июня в Парке культуры и отдыха имени Б. Хмельницкого заработал йога-парк, который был реализован на средства Общественного бюджета. В парке оборудовали поляну для занятий на ковриках, скамейки для выполнения упражнений для позвоночника, подвесные гамаки для перевернутых упражнений и корректной растяжки, конструкции подвесных кресел для отдыха с видом на живописный склон парка и арт-объект в виде скульптуры, в которой заложена идея целостности человека и единства между людьми. Площадь йога-парка - около 130 кв м.

Предполагается, что инструкторы йоги из всех школ нашего города будут проводить здесь открытые бесплатные занятия, мастер-классы по разнообразных стилей и направлений йоги для людей всех возрастов. Жители города смогут также и самостоятельно практиковать физические упражнения.

Напомним, в Общественном бюджете 2019 был избран 54 победители на общую сумму более 38 млн грн. По состоянию на сейчас есть 6 реализованных проектов. Проектов, которые отставали от запланированного графика, почти нет. С прошлого года осталось 7 нереализованных проектов.