STATUS QUO

На Львівщині загинули підлітки

На Львівщині двоє підлітків загинули в автопригоді.

Дорожньо-транспортна пригода сталась 23 червня близько 18.30 на повороті в селі Кізя Бродівського району.

Як попередньо встановили правоохоронці, зіткнулись автомобіль ВАЗ-2106 та мопед «Вайпер», якими керували мешканці одного з сіл району віком відповідно 21 та 16 років. Внаслідок зіткнення водій мопеда загинув на місці події, а двоє його тринадцятирічних пасажирів-односельчан були госпіталізовані. Один з них від отриманих травм помер у лікарні.

Окрім того, тілесні ушкодження отримали четверо з п’яти пасажирів «Жигулів» - усі мешканці Бродівського району віком від 17 до 25 років. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) КК України. 


На Львовщине двое подростков погибли в дорожной аварии.

Дорожно-транспортное происшествие произошло 23 июня около 18.30 на повороте в селе Кизя Бродовского района.

Как предварительно установили правоохранители, столкнулись автомобиль ВАЗ-2106 и мопед «Вайпер», который вели жители одного из сел района в возрасте соответственно 21 и 16 лет. В результате столкновения водитель мопеда погиб на месте происшествия, а двое его тринадцатилетних пассажиров-односельчан были госпитализированы. Один из них от полученных травм скончался в больнице.

Кроме того, телесные повреждения получили четверо из пяти пассажиров «Жигулей» - все жители Бродовского района в возрасте от 17 до 25 лет. По данному факту открыто уголовное производство по ч.3 ст.286 (нарушение правил безопасности дорожного движения) УК Украины.