STATUS QUO

У Радехові школярки знайшли на вулиці гаманець

У Радехові на святі останнього дзвоника поліцейські вручили двом школяркам подяки. Дівчатка передали поліції гаманець з грошима та банківськими картками, який знайшли на вулиці. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Сьогодні, 24 травня, під час урочистостей з нагоди свята останнього дзвоника інспектор ювенальної превенції Радехівського відділення поліції Оксана Христюк вручила подяки Олені Калинець та Анні Гриньох, ученицям 5-Б класу Опорного закладу Радехівської загальноосвітньої школи №1, за проявлену громадську позицію та довіру до поліції.

Так, 20 травня на одній з вулиць міста дівчатка знайшли гаманець з грошима та банківськими картками. Знахідку учениці передали працівникам поліції, які в подальшому встановили власника та повернули йому гаманець.

Капітан поліції також подякувала батькам та вчителям за гідне виховання дітей.


В Радехове на празднике последнего звонка полицейские вручили двум школьницам благодарности. Девочки передали полиции кошелек с деньгами и банковскими карточками, который нашли на улице. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Сегодня, 24 мая, во время торжеств по случаю праздника последнего звонка инспектор ювенальной превенции Радеховского отделения полиции Оксана Христюк вручила благодарности Елене Калинец и Анне Гринех, ученицам 5-Б класса Опорного заведения Радеховской общеобразовательной школы №1, за проявленную гражданскую позицию и доверие к полиции .

Так, 20 мая на одной из улиц города девочки нашли кошелек с деньгами и банковскими карточками. Находку ученицы передали работникам полиции, которые в дальнейшем установили владельца и вернули ему кошелек.

Капитан полиции также поблагодарила родителей и учителей за достойное воспитание детей.