STATUS QUO

На львівській АЗС водій відмовився платити за пальне

Патрульні розшукали водія, який вирішив не розплачуватися за бензин на автозаправці. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області. 

Вчора ввечері адміністратор однієї з автозаправочних станцій зателефонував на 102 та повідомив, що водій автомобіля Dacia заправив свій транспортний засіб та поїхав геть, не заплативши за бензин.

Патрульні приїхали на місце та передивилися відеозапис події. Опис автомобіля розіслали всім екіпажам. Невдовзі інспектори патрульної поліції, виявили даний транспортний засіб на вулиці Науковій. Водія встановили в базі даних. Виявилося, що 23-річний львів‘янин має багате кримінальне минуле. Його вже притягували за крадіжку, шахрайство та наркотики. Крім цього, офіцери поліції побачили в особи ознаки наркотичного сп’яніння.

Водій відмовився проходити перевірку в присутності двох свідків. На чоловіка склали протокол за ч.2 ст.130 КУпАП (повторне керування транспортним засобом в стані сп’яніння впродовж року), так як чоловік раніше вже притягався за нетверезе кермування. На місце викликали слідчо-оперативну групу Франківського відділу поліції.


Патрульные разыскали водителя, который решил не расплачиваться за бензин на автозаправке. Об этом сообщает Патрульная полиция Львовской области. 

Вчера вечером администратор одной из автозаправочных станций позвонил на 102 и сообщил, что водитель автомобиля Dacia заправил свое транспортное средство и уехал, не заплатив за бензин.

Патрульные приехали на место и пересмотрели видеозапись события. Описание автомобиля разослали всем экипажам. Вскоре инспекторы патрульной полиции обнаружили данное транспортное средство на улице Научной. Водителя установили в базе данных. Оказалось, что 23-летний львовянин имеет богатое криминальное прошлое. Его уже привлекали за кражу, мошенничество и наркотики. Кроме этого, офицеры полиции увидели у него признаки наркотического опьянения.

Водитель отказался проходить проверку в присутствии двух свидетелей. На мужчину составили протокол по ч.2 ст.130 КУоАП (повторное управление транспортным средством в состоянии опьянения в течение года), так как человек ранее уже привлекался за нетрезвое вождение. На место вызвали следственно-оперативную группу Франковского отдела полиции.