STATUS QUO

На Львівщині судитимуть дівчину, яка знайшла наркотики на вулиці

На Львівщині затримали дівчину, яка зберігала 9 грам наркотиків, які знайшла на вулиці. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

За процесуальним керівництвом Золочівської місцевої прокуратури повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.309 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) 21-річній жительці Миколаївського району на Львівщині.

22.04.2019, близько 13.00 дня, у Миколаєві дівчина знайшла поліетиленовий згорток, у якому знаходилось більше 9 грам "метадону". Небезпечну речовину вона поклала у кишеню куртки та зберігала для власного вживання.

Відповідно до санкції інкримінованої статті зловмисниці загрожує до 5 років позбавлення волі.


На Львовщине задержали девушку, которая хранила 9 грамм наркотиков, которые нашла на улице. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Под процессуальным руководством Золочевского местной прокуратуры сообщено о подозрении в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.2 ст.309 УК Украины (незаконное производство, изготовление, приобретение, хранение, перевозка или пересылка наркотических средств, психотропных веществ или их аналогов без цели сбыта) 21-летней жительнице Николаевского района на Львовщине.

22.04.2019, около 13.00 дня, в Николаеве девушка нашла полиэтиленовый сверток, в котором находилось более 9 грамм "метадона". Опасное вещество она положила в карман куртки и сохраняла для собственного употребления.

Согласно санкции инкриминируемой статьи злоумышленнице грозит до 5 лет лишения свободы.