STATUS QUO

АЗС, нелегал

У Львові ліквідовані дві незаконні АЗС

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Львівській області припинили незаконну діяльність ще двох АЗС. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Львівській області.

В рамках проведення операції "Акциз – 2019" було задокументовано незаконну діяльність двох АЗС на території Львова та Червонограда, через які здійснювалась реалізація дизельного пального без відповідних дозвільних документів.

За результатами проведених заходів описано та опечатано обладнання для заправки транспортних засобів та дизельне пальне в резервуарах загальною ємністю 35 тонн, орієнтовною вартістю близько 1 млн. гривень. Щодо порушників складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч.1 ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали адміністративних правопорушень скеровано у відповідні територіальні суди Львівської області для розгляду та прийняття рішення.

Нагадаємо, що з початку 2019 року співробітники податкової міліції виявили 22 таких АЗС, а у двох випадках територіальними судами вже накладено на порушників штрафи в розмірі 17 тис. гривень.


Сотрудники налоговой милиции ГУ ГФС во Львовской области пресекли незаконную деятельность еще двух АЗС. Об этом сообщает пресс-служба ГУ ГФС во Львовской области.

В рамках проведения операции "Акциз - 2019" была задокументирована незаконная деятельность двух АЗС на территории Львова и Червонограда,которая осуществляла реализацию дизельного топлива без соответствующих разрешительных документов.

По результатам проведенных мероприятий описано и опечатано оборудования для заправки транспортных средств и дизельное топливо в резервуарах общей емкостью 35 тонн, ориентировочной стоимостью около 1 млн гривен. В отношении нарушителей составлены протоколы об административных правонарушениях по ч.1 ст.164 Кодекса Украины об административных правонарушениях. Материалы административных правонарушений направлены в соответствующие территориальные суды Львовской области для рассмотрения и принятия решения.

Напомним, что с начала 2019 года сотрудники налоговой милиции выявили 22 таких АЗС, а в двух случаях территориальными судами уже наложен на нарушителей штрафы в размере 17 тыс. гривен.

Автор: Тетяна Костенко