STATUS QUO

горячая вода, отопление, ремонт, Сыхов

Завтра в частині Сихова відключать гарячу воду та опалення

Від завтра, 25 квітня, частина Сихова в районі вул. Трильовського, Вернадського, Антонича, Драгана, Скрипника, Освицької, Коломийської та пр. Червоної Калини залишиться без гарячої води та опалення у зв’язку з ремонтними роботами. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили у ЛМКП “Львівтеплоенерго”, з 25 квітня підприємство розпочинає роботи з перевізки магістрального трубопроводу діаметром 600 мм на вул. Коломийській. На час проведення робіт призупиняється подача тепла і гарячої води до будинків, які отримують теплопостачання від ЦТП №15-22: вул. Трильовського, Вернадського, Антонича, Драгана, Скрипника, Освицької, Коломийської та пр. Червоної Калини – всього 149 будинків.

“Ще минулого року ми розпочало роботи по заміні магістральної теплової мережі на перехресті пр. Червоної Калини, 97 – вул. Коломийська,1. Ця мережа була збудована у 1982 році. За останні шість років тут відбулося 24 пориви на трубопроводах. Тому було прийнято рішення розробити проект із заміни цього відрізку магістральної теплової мережі. За цінами 2014 року вартість робіт по заміні 1575 м.п. трубопроводу попередньо ізольованими трубами діаметром 630/810 мм становить 16,3 млн. грн. Усі трубопроводи вже змонтовано, тому від завтра розпочинаємо роботи з перевізки трубопроводів на вул. Коломийській, щоб ввести теплотрасу у постійний режим роботи. Перевізка і щорічні регламентовані роботи, що пов’язані з гідравлічними випробуваннями мереж, планується завершити до 7 червня“, - розповіли у ЛМКП “Львівтеплоенерго“.


Завтра, 25 апреля, часть Сыхова в районе ул. Трилевського, Вернадского, Антонича, Драгана, Скрипника, Освицкой, Коломойской и пр. Красной Калины останется без горячей воды и отопления в связи с ремонтными работами. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как пояснили в ЛГКП "Львовтеплоэнерго", с 25 апреля предприятие начинает работы по перевозке магистрального трубопровода диаметром 600 мм на ул. Коломыйской. На время проведения работ приостанавливается подача тепла и горячей воды в дома, которые получают теплоснабжение от ЦТП №15-22: ул. Трилевського, Вернадского, Антонича, Драгана, Скрипника, Освицкой, Коломойской и пр. Красной Калины - всего 149 домов.

"Еще в прошлом году мы начало работы по замене магистральной тепловой сети на перекрестке пр. Красной Калины, 97 - ул. Коломийская, 1. Эта сеть была построена в 1982 году. За последние шесть лет здесь произошло 24 порывов на трубопроводах. Поэтому было принято решение разработать проект по замене этого отрезка магистральной тепловой сети. По ценам 2014 года стоимость работ по замене 1575 м.п. трубопровода предварительно изолированными трубами диаметром 630/810 мм составляет 16,3 млн грн. Все трубопроводы уже смонтированы, поэтому завтра начинаем работы по их перевозке на ул. Коломыйской, чтобы ввести теплотрассу в постоянный режим работы. Перевозка и ежегодные регламентированные работы, связанные с гидравлическими испытаниями сетей, планируется завершить до 7 июня", - рассказали в ЛГКП "Львовтеплоэнерго".

Автор: Тетяна Костенко