STATUS QUO

поезд, Холм, Ковель

У травні почне курсувати поїзд до польського Холма

Поїзд з Ковеля до польського Холма можуть запустити вже в травні. Орієнтовний час у дорозі становитиме 2 години, а ціна квитків – 130-150 грн. Про це повідомляє “Львівська хвиля”

Прикордонний контроль, як і у випадку з поїздом Київ-Перемишль, буде здійснюватися під час руху поїзда.

Також може з’явитися на Львівщині новий туристичний маршрут. Відновленою залізничною лінією до Карпат планують їздити польські туристи. Йдеться про колію із Польщі до прикордонного українського села Нижанковичі. Колія пролягає через Старий Самбір, Турку, Сянки і Волосянку.

Нагадаємо, колія Перемишль-Мальховіце була закинутою та не використовувалась понад 20 років. Нещодавно польські активісти  її розчистили.


Поезд из Ковеля в польский Холм могут запустить уже в мае. Ориентировочное время в пути составит 2 часа, цена билетов - 130-150 грн. Об этом сообщает "Львовская волна". http://lviv.fm/user/allmainnews/index/id/10535

Пограничный контроль, как и в случае с поездом Киев-Перемышль, будет осуществляться во время движения поезда.

Также может появиться на Львовщине новый туристический маршрут. Восстановленной железнодорожной линией в Карпаты планируют ездить польские туристы. Речь идет о пути из Польши в приграничное украинское села Нижанковичи. Путь пролегает через Старый Самбор, Турку, Сянки и Волосянку.

Напомним, путь Перемышль-Мальховице была заброшенным и не используется более 20 лет. Недавно польские активисты его расчистили.

Автор: Тетяна Костенко