STATUS QUO

такси, водитель, убийство

Під Києвом вбили львівського таксиста

Під Києвом вбили водія львівської мережі таксі “Оптимальне”. Троїх підозрюваних поліція затримала вже наступного дня. Про це повідомляється у “Варті 1”

“Відомо, що водій автомобіля Chevrolet Lacetti Львівського таксі  взяв замовлення із головного залізничного вокзалу Львова у Житомир. Номер, з якого замовляли машину, в базі даних постійних клієнтів не числиться, тобто це був перший виклик з цього номеру. Тіло водія виявили неподалік Києва”, повідомляється у “Варті 1”.

Після заподіяного особи, підозрювані у вбивстві, скористалися послугами київського таксі, яке викликали на місце злочину. Згідно маршруту, вказаному у замовленні, таксі повинне було вирушити у напрямку Києва, до станції метро “Нивки”. Проте коли водій прибув за кінцевою адресою замовлення, злочинці попросили доставити їх до Львова. За додатковий маршрут пообіцяли заплатитиі 4000 гривень.

“Розрахуватися невідомі особи мали намір безпосередньо у Львові, коли водій доставить їх за місцем призначення. Автомобіль таксі  марки Opel Astra чорного кольору прибув до Львова близько третьої години ночі. На заправці Сокар водій разом із підозрюваними у вбивстві зупинилися переночувати, а вранці замовники таксі мали розрахуватися із водієм. Проте, дочекавшись ранку, чоловіки повідомили, що грошей у них немає, і попросили зачекати до 18 години вечора. Сказали, що друзі привезуть їм кошти і щоб водій не хвилювався. Для зустрічі із друзями невідомі разом із водієм таксі прибули за адресою, де були затримані працівниками правоохоронних органів. Не виключено, що насправді зловмисники просто мали намір також вбити водія київського таксі і, можливо, саме для цього чекали, коли стемніє”, - розповідає видання.

Впродовж ночі правоохоронці розшукували злочинців. 23 квітня, близько 17:30 автомобіль таксі помітили в селі Муроване,  Пустомитівського району Львівської області.

Правоохоронцям вдалось затримати тьорх підозрюваних у вбивстві водія таксі.


Под Киевом убили водителя львовской сети такси "Оптимальное". Троих подозреваемых полиция задержала буквально на следующий день. Об этом сообщается в "Варта 1"

"Известно, что водитель автомобиля Chevrolet Lacetti львовского такси принял заказ с главного железнодорожного вокзала Львова в Житомир. Номер, с которого заказывали машину, в базе данных постоянных клиентов не числится, то есть это был первый вызов с этого номера. Тело водителя обнаружили недалеко от Киева", сообщается в "Варта 1".

После совершенного подозреваемые в убийстве воспользовались услугами киевского такси, которое вызвали на место преступления. Согласно маршруту, указанному в заказе, такси должно было отправиться в направлении Киева, до станции метро "Нивки". Однако когда водитель прибыл по конечному адресу заказа, преступники попросили доставить их во Львов. За дополнительный маршрут пообещали заплатить 4000 гривен.

"Рассчитаться неизвестные намеревались непосредственно во Львове, когда водитель доставит их по месту назначения. Автомобиль такси марки Opel Astra черного цвета прибыл во Львов около трех часов ночи. На заправке Сокар водитель вместе с подозреваемыми в убийстве остановились переночевать, а утром заказчики такси должны были рассчитаться с водителем. Однако, дождавшись утра, мужчины сообщили, что денег у них нет, и попросили подождать до 18:00. Сказали, что друзья привезут им деньги и чтобы водитель не волновался. Для встречи с друзьями неизвестные вместе с водителем такси прибыли по адресу, где были задержаны сотрудниками правоохранительных органов. Не исключено, что на самом деле злоумышленники просто намеревались также убить водителя киевского такси и, возможно, именно для этого ждали, когда стемнеет", - рассказывает издание.

В течение ночи правоохранители разыскивали преступников. 23 апреля, около 17:30 автомобиль такси заметили в селе Каменное, Пустомытовского района Львовской области. Правоохранителям удалось задержать тьорх подозреваемых в убийстве водителя такси.

Автор: Тетяна Костенко