STATUS QUO

иностранцы, преступления, Львовщина, прокуратура

На Львівщині побільшало злочинів за участі іноземців

У порівнянні з минулим роком зросла кількість кримінальних правопорушень, вчинених іноземними громадянами на території Львівської області. Про це повідомляє прокуратура Львівської області.

Відтак, вже упродовж поточного року вказаними особами вчинено 20 злочинів, що на 8 більше ніж за аналогічний період минулого року.

Разом з тим, впродовж 2017 року місцевими прокуратурами скеровано до суду низку обвинувальних актів у кримінальних провадженнях вказаної категорії, які заслухані та судами винесено обвинувальні вироки.

Зокрема, вироком Стрийського міськрайонного суду Львівської області у поточному році засуджено громадянина Російської Федерації, який, керуючи автопоїздом в складі сідлового тягача із напівпричепом, при проїзді в населеному пункті перевищив допустиму швидкость, виїхав на смугу зустрічного руху, що призвело до зіткнення з зустрічним транспортом, водій якого загинув на місці. Суд визнав винним іноземного громадянина за ч.2 ст.286 КК України та призначив йому покарання у виді 4 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 1 рік.

Крім цього, вироком Жовківського районного суду Львівської області засуджено громадянина Федеративної Республіки Нігерія за ч.4 ст.358 КК України за використання паспорта з підробленим штампом управління державної міграційної служби України в Тернопільській області про надання дозволу на тимчасове проживання на території України.


По сравнению с прошлым годом возросло количество уголовных преступлений, совершенных иностранными гражданами на территории Львовской области. Об этом сообщает прокуратура Львовской области.

Так, в текущем году указанными лицами совершено 20 преступлений, что на 8 больше, чем за аналогичный период прошлого года.

Вместе с тем, в течение 2017 года местными прокуратурами направлено в суд ряд обвинительных актов по уголовным производствах указанной категории, по которым суды вынли обвинительные приговоры.

В частности, приговором Стрыйского горрайонного суда Львовской области в 2017 году осужден гражданин Российской Федерации, который, управляя автопоездом в составе седельного тягача с полуприцепом, при проезде в населенном пункте превысил допустимую скорость, выехал на полосу встречного движения, что привело к столкновению с встречным транспортом, родитель которого погиб на месте. Суд признал виновным иностранного гражданина по ч.2 ст.286 УК Украины и назначил ему наказание в виде 4 лет лишения свободы с лишением права управлять транспортными средствами на срок 1 год.

Кроме этого, приговором Жовковского районного суда Львовской области осужден гражданин Федеративной Республики Нигерия по ч.4 ст.358 УК Украины за использование паспорта с поддельным штампом управления государственной миграционной службы Украины в Тернопольской области о предоставлении разрешения на временное проживание на территории Украины.

Автор: Тетяна Костенко