STATUS QUO

уголь, шахта, выработка, модернизация

На Львівщині видобуватимуть більше вугілля

“Львіввугілля” отримало майже 6 млн грн. на відкриття нових лав. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

На рахунки ДП “Львіввугілля“ з державного бюджету надійшли кошти у сумі 5,69 млн грн. на відкриття нових лав та закупівлю обладнання для модернізації та переоснащення шахт.

За словами директора департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації Михайла Мельника, усього з початку року на ці потреби скерували 38,5 млн грн.

“За ці кошти виконали конвеєризацію лави № 432 шахти “Відродження“, що збільшило вуглевидобуток на 400 тонн на добу. Також відремонтували та закупили необхідне гірничо-шахтне обладнання“, - зауважив посадовець.

На разі триває підготовка до відкриття трьох нових лав у І півріччі 2017 року. У перспективі це дозволить ДП “Львіввугілля“ суттєво збільшити вуглевидобуток та покращити якість продукції.

Нагадаємо, що реорганізація вугільної промисловості – це одне із пріоритетних питань для Львівщини на 2017 рік.


"Львовуголь" получило почти 6 млн грн. на открытие новых лав. Об этом сообщает пресс-служба Львовской областной государственной администрации.

На счета ГП "Львовуголь" из государственного бюджета поступили средства в сумме 5,69 млн грн. на открытие новых лав и закупку оборудования для модернизации и переоснащения шахт.

По словам директора департамента топливно-энергетического комплекса и энергосбережения облгосадминистрации Михаила Мельника, всего с начала года на эти цели направили 38,5 млн грн.

"За эти средства выполнили конвейеризацию лавы № 432 шахты "Возрождение", что увеличило угледобычу на 400 тонн в сутки. Также отремонтировали и закупили необходимое горно-шахтное оборудование", - отметил чиновник.

На данный момент идет подготовка к открытию трех новых лав в I полугодии 2017 года. В перспективе это позволит ГП "Львовуголь" существенно увеличить угледобычу и улучшить качество продукции.

Напомним, что реорганизация угольной промышленности - одно из приоритетных направлений для Львовщины на 2017 год.

Автор: Тетяна Костенко