STATUS QUO

На Львівщині судитимуть сільського голову

На лаві підсудних опинився екс-сільський голова з Львівщини, який сфабрикував рішення сесії. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

За процесуальним керівництвом Стрийської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишнього сільського голови однієї із сільських рад Жидачівського району, який підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.366 (службове підроблення), ч.2 ст.364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Як з’ясувалось, службовець ще у 2009 році підробив рішення сесії сільської ради на користь третьої особи, яке насправді депутатами не розглядалось. У документ махінатор вніс недостовірні відомості щодо безоплатної передачі двох земельних ділянок загальною площею майже 0,67 га.Після цього, на підставі сфальшованого рішення сесії сільради, особа, на користь якої видавалось це рішення, виготовила технічну документацію та одержала державний акт на право власності цими землями. У результаті таких неправомірних дій колишнього народного обранця територіальній громаді сільської ради завдано збитків на майже 130 тис грн.

На вказані землі накладено арешт.

Обвинувальний акт скеровано до Жидачівського районного суду Львівської області для розгляду по суті. У разі доведення в суді вини за скоєні кримінальні правопорушення фігуранту загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.


На скамье подсудимых оказался экс-сельский голова со Львовщины, который сфабриковал решение сессии. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Под процессуальным руководством Стрыйской местной прокуратуры завершено досудебное расследование в уголовном производстве в отношении бывшего сельского головы одного из сельских советов Жидачевского района, который подозревается в совершении уголовных преступлений, предусмотренных ч.2 ст.366 (служебный подлог), ч.2 ст.364 (злоупотребление служебным положением, повлекшее тяжкие последствия) УК Украины.

Как выяснилось, служащий еще в 2009 году подделал решение сессии сельского совета в пользу третьего лица, которое на самом деле депутатами не рассматривался. В документ махинатор внес недостоверные сведения о бесплатной передаче двух земельных участков общей площадью почти 0,67 га. После этого, на основании сфабрикованного решения сессии сельсовета, лицо, в пользу которого казалось это решение, изготовило техническую документацию и получило государственный акт на право собственности этими землями. В результате таких неправомерных действий бывшего народного избранника территориальной общине сельского совета нанесен ущерб почти 130 тыс грн.

На указанные земли наложен арест.

Обвинительный акт направлен в Жидачевский районный суд Львовской области для рассмотрения по существу. В случае доказательства в суде вины за совершенные уголовные преступления фигуранту грозит наказание в виде лишения свободы на срок от 3 до 6 лет с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до 3 лет.