STATUS QUO

У Львові загубився 10-річний хлопчик (оновлено, фото)

У Львові розшукують 10-річного хлопчика, який вийшов з дома о 08:00 та не дійшов до школи. Про це повідомляє керівник ГО "Варта 1" Ігор Зінкевич. 

10-річний Роман Грищенко сьогодні, 24.01.2018, о 08:00 вийшов з дому до школи, мав сісти на маршрутку на ул. Личаківській, 69, але не дійшов до школи (так як в школі його не має ).

Був одітий в сіру куртку, сіру шапку, мав червоний ранець (портфель).

Якщо хтось знає місце перебування хлопця - просять сповістити в 102 або в приватні повідомлення.

Як розповіли згодом у відділі комунікації поліції Львівської області, про зникнення дитини у поліцію повідомила його матір. Правоохоронці негайно розпочали пошуки хлопчика. Для з’ясування усіх обставин працівники ювенальної превенції Личаківського відділу поліції приїхали до заявниці додому і під час огляду помешкання виявили зниклого школяра за ліжком у його кімнаті. Хлопчик розповів поліцейським, що не хотів йти до школи, тому вийшов з дому та заховався поблизу. Дочекавшись, коли з квартири усі підуть, він повернувся. З ним та його батьками правоохоронці провели профілактичну бесіду.

Загалом від початку року правоохоронці Львівщини розшукали 20 зниклих дітей.


Во Львове разыскивают 10-летнего мальчика, который вышел из дома в 8:00 и не дошел до школы. Об этом сообщает руководитель ОО "Варта 1" Игорь Зинкевич. 

10-летний Роман Грищенко сегодня, 24.01.2018, в 08:00 вышел из дома в школу, должен был сесть на маршрутку на ул. Лычаковской, 69, но не дошел до школы (так как в школе его нет).

Был одет в серую куртку, серую шапку, омел красный ранец (портфель).

Если кто знает местонахождение парня - просят сообщить в 102 или в личные сообщения.

Как рассказали позже в отделе коммуникаций полиции Львовской области, об исчезновении ребенка в полицию сообщила его мать. Правоохранители немедленно начали поиски мальчика. Для выяснения всех обстоятельств работники ювенальной превенции Лычаковского отдела полиции приехали к заявительнице домой и во время осмотра помещения обнаружили пропавшего школьника за кроватью в его комнате. Мальчик рассказал полицейским, что не хотел идти в школу, поэтому вышел из дома и спрятался поблизости. Дождавшись, когда из квартиры все уйдут, он вернулся. С ним и его родителями правоохранители провели профилактическую беседу.

Всего с начала года правоохранители Львовской области разыскали 20 пропавших детей.

comments powered by Disqus