STATUS QUO

мопед, кража, Италия

У Львові виявили вкрадений в Італії мопед

Львівські патрульні виявили транспортний засіб, який ще у 2015 році викрали в Італії. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області.

Вчора, під час перевірки документів у водія мопеда Pіaggio, інспектор встановив, що номерний знак в базі зареєстрований на інший транспортний засіб. Водія попросили показати номер кузова, щоб дізнатися, чи законно він взагалі перебуває на території країни. Чергова частина перевірила номер у базі інтерполу та повідомила патрульним, що даний мопед викрали в Італії ще в 2015 році.

Водій повідомив, що нічого про це не знає. На місце викликали слідчих, яким передали справу.


Львовские патрульные обнаружили транспортное средство, которое еще в 2015 году похитили в Италии. Об этом сообщает Патрульная полиция Львовской области.

Вчера, во время проверки документов у водителя мопеда Pиaggio, инспектор установил, что номерной знак в базе зарегистрирован на другое транспортное средство. Водителя попросили показать номер кузова, чтобы узнать, законно ли он вообще находится на территории страны. Дежурная часть проверила номер в базе Интерпола и сообщила патрульным, что данный мопед похитили в Италии еще в 2015 году.

Водитель сообщил, что ничего об этом не знает. На место вызвали следователей, которым передали дело.

Автор: Тетяна Костенко