STATUS QUO

На День незалежності Львовом курсуватиме ретро-трамвай

До Дня незалежності ЛКП "Львівелектротранс" відреставрував ретро-трамвай. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради. 

У День незалежності реконструйований ретро-трамвай курсуватиме вулицями Львова.

Як повідомили у ЛКП "Львівелектротранс", під час ремонтних робіт ретро-вагон було перефарбовано у синій колір та колір слонової кістки, що за концепцією відповідає кольоровій гамі та лівреї, які були офіційними на той час у Львові.

Конструктори попрацювали не лише над іміджем вагону, також здійснено ремонтні роботи та технічно переобладнано застарілі системи. Під час реставрації відремонтовано колісні пари та пневмосистему гальмування та частково кузова.

"Наразі реставрація вагону майже завершена, тому 24 серпня львів'яни зможуть проїхатися ретро-трамваєм вулицями міста. Вагон стане ще однією екскурсійною атракцією для туристів, що завітають до Львова", — прокоментував головний інженер вагоноремонтних майстерень ЛКП "Львівелектротранс" Андрій Калник.

Нагадаємо, вагон Sanok SN1 приїхав до Львова з польського міста Тарнова у 1943 році.


Ко Дню независимости ЛКП "Львовэлектротранс" отреставрировал ретро-трамвай. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета. 

В День независимости реконструированный ретро-трамвай будет курсировать по улицам Львова.

Как сообщили в ЛКП "Львовэлектротранс", во время ремонтных работ ретро-вагон было перекрашен в синий цвет и цвет слоновой кости, по концепции соответствует цветовой гамме и ливреи, которые были официальными в то время во Львове.

Конструкторы поработали не только над имиджем вагона, также осуществлены ремонтные работы и технически переоборудованы устаревшие системы. Во время реставрации отремонтированы колесные пары и пневмосистема торможения и частично кузов.

"Сейчас реставрация вагона почти завершена, поэтому 24 августа львовяне смогут проехаться ретро-трамвае по улицам города. Вагон станет еще одной экскурсионной достопримечательностью для туристов, которые посетят Львов", - прокомментировал главный инженер вагоноремонтных мастерских ЛКП "Львовэлектротранс" Андрей Калник.

Напомним, вагон Sanok SN1 приехал во Львов из польского города Тарнов в 1943 году.