STATUS QUO

У Львові обікрали таксиста

У Львові поліцейські викрили причетного до крадіжки у таксиста гаманця. Сума збитків, завданих зловмисником, склала понад 15 400 гривень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Личаківський відділ поліції звернувся за допомогою 38-річний львів’янин. Заявник повідомив, що 26 червня на вулиці Пасічній під час проїзду в його автомобілі Skoda Octavia пасажир викрав гаманець. В ньому знаходилися грошові кошти в сумі 450 гривень та  2 200 польських злотих, особисті документи, банківська картка.

Оперативно-розшуковими заходами поліцейські встановили особу, причетну до крадіжки у таксиста. Ним виявився 24-річний місцевий мешканець.

За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання включно до позбавлення волі на строк до трьох років. Проводиться досудове розслідування.


Во Львове полицейские разоблачили причастного к краже у таксиста кошелька. Сумма ущерба, нанесенного злоумышленником, составила более 15 400 гривен. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Лычаковский отдел полиции обратился за помощью 38-летний львовянин. Заявитель сообщил, что 26 июня на улице Пасечной во время проезда в его автомобиле Skoda Octavia пассажир похитил кошелек. В нем находились денежные средства в сумме 450 гривен и 2200 польских злотых, личные документы, банковская карточка.

Оперативно-розыскными мероприятиями полицейские установили лицо, причастное к краже у таксиста. Им оказался 24-летний местный житель.

По факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.185 Уголовного кодекса Украины (кража). Санкция статьи предусматривает наказание вплоть до лишения свободы на срок до трех лет. Проводится досудебное расследование.