STATUS QUO

У Франківському районі реконструюють трамвайні колії

На вул. Кн. Ольги планують реконструювати трамвайні колії. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради. 

Як розповів під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий, зараз розробляється проект реконструкції трамвайних колій на вул. Кн. Ольги. Після ремонту ці виділені смуги будуть використовувати для громадського транспорту — трамваїв та автобусів.

"Також роблять якісну велодоріжку на вул. Кн. Ольги. По Кн. Ольги ми зараз закінчуємо проект і будемо братись за повністю реновацію трамвайних колій, по трамвайних коліях будуть їздити і трамваї, і автобуси. По вул. Кн. Ольги ліва та права полоси будуть для машин, а посередині буде їздити громадський транспорт. Це позитивний меседж для людей, які живуть в тому районі", — розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури, наразі готується рішення виконавчого комітету, аби замовником проекту з реконструкції трамвайних колій на вул. Кн. Ольги визначити ЛКП "Львівавтодор". Лише після цього комунальне підприємство зможе приступити до виконання ПКД. Відтак, реалізація проекту можлива наступного року, або й пізніше, залежно від фінансових призначень та транспортного навантаження у місті, враховуючи ремонти на інших ділянках доріг.


На ул. Кн. Ольги планируют реконструировать трамвайные пути. Об этом сообщает пресс-служба Львовского горсовета. 

Как рассказал во время брифинга городской голова Львова Андрей Садовый, сейчас разрабатывается проект реконструкции трамвайных путей на ул. Кн. Ольги. После ремонта эти выделенные полосы будут использовать для общественного транспорта - трамваев и автобусов.

"Также делают качественную велодорожку на ул. Кн. Ольги. По Кн. Ольги мы сейчас заканчиваем проект и будем браться за полную реновацию трамвайных путей, по трамвайным путям будут ездить и трамваи, и автобусы. По ул. Кн. Ольги левая и правая полосы будут для машин, а посередине будет ездить общественный транспорт. Это положительный месседж для людей, которые живут в этом районе", - рассказал мэр Львова Андрей Садовый.

Как сообщили в департаменте жилищного хозяйства и инфраструктуры, сейчас готовится решение исполнительного комитета, чтобы заказчиком проекта по реконструкции трамвайных путей на ул. Кн. Ольги определить ЛКП "Львовавтодор". Только после этого коммунальное предприятие сможет приступить к выполнению ПКД. Следовательно, реализация проекта возможна в следующем году или позже, в зависимости от финансовых назначений и транспортной нагрузки в городе, учитывая ремонт на других участках дорог.