STATUS QUO

На Турківщині виконують роботи з берегоукріплення

З метою організації та забезпечення безпеки дорожнього руху у Турківському районі виконують роботи з берегоукріплення. Про це повідомили у департаменті дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської обласної державної адміністрації.

З ціллю усунення потенційних загроз, на Львівщині тривають роботи з берегоукріплення відкосу насипу земляного полотна на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О141903 Бориня – Мохнате, що в Турківському районі. Зокрема, роботи виконуються у с. Комарники.


С целью организации и обеспечения безопасности дорожного движения в Турковском районе выполняют работы по берегоукреплению. Об этом сообщили в департаменте дорожного хозяйства, транспорта и связи Львовской областной государственной администрации.

С целью устранения потенциальных угроз, на Львовщине продолжаются работы по берегоукреплению откоса насыпи земляного полотна на автомобильной дороге общего пользования местного значения О141903 Бориня - Мохнатое, что в Турковском районе. В частности, работы выполняются в с. Комарники.