STATUS QUO

На Львівщині судитимуть голову сільради

На Львівщині судитимуть колишнього голову сільради, причетного до передачі у власність земельної ділянки. Внаслідок службової недбалості завдано збитків державі на суму у понад 100 000 гривень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області за матеріалами Управління захисту економіки у Львівській області.

Співробітники Управління захисту економіки у Львівській області, слідчі Золочівського відділу поліції та за процесуальним керівництвом Золочівської місцевої прокуратури викрили екс-голову сільради, причетного до  незаконного відчуження земельної ділянки.

Встановлено, що чиновник, перебуваючи на посаді, підписав витяг з протоколу рішення сесії місцевої ради про передачу у приватну власність фізичній особі майже 0,5 га землі загальною вартістю понад 100 тисяч гривень. Ця територія призначалася для ведення особистого господарства та обслуговування житлового будинку.

Колишньому посадовцю повідомлено про підозру у скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт  скеровано на розгляд суду.

За вчинене статтею передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом в розмірі від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.


На Львовщине будут судить бывшего главу сельсовета, причастного к передаче в собственность земельного участка. Вследствие служебной халатности нанесен ущерб государству на сумму свыше 100 000 гривен. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области по материалам Управления защиты экономики во Львовской области.

Сотрудники Управления защиты экономики во Львовской области, следователи Золочевского отдела полиции и под процессуальным руководством Золочевского местной прокуратуры разоблачили экс-главу сельсовета, причастного к незаконному отчуждению земельного участка.

Установлено, что чиновник, находясь в должности, подписал выписку из протокола решения сессии местного совета о передаче в частную собственность физическому лицу почти 0,5 га земли общей стоимостью более 100 000 гривен. Эта территория предназначалась для ведения личного хозяйства и обслуживания жилого дома.

Бывшему чиновнику сообщено о подозрении в совершении правонарушения, предусмотренного ч. 2 ст. 367 (служебная халатность) Уголовного кодекса Украины. Обвинительный акт направлен на рассмотрение суда.

За совершенное статьей предусмотрено наказание в виде лишения свободы на срок от двух до пяти лет с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до трех лет и со штрафом в размере от 250 до 750 необлагаемых минимумов доходов граждан или без такового.