STATUS QUO

украла джинсы, торговый центр, студентка

Студентка намагалася винести з торгового центру дві пари джинсів

За крадіжку з торгового центру двох пар джинсів дівчина тепер повинна сплатити штраф. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень України.

Як зазначається в матеріалах справи, крадіжка сталася у ТЦ "КінгКросЛеополіс" у с. Сокільники Пустомитівського району 7 лютого 2017 року. Аби винести джинси вартістю 649 грн. та 299 грн. з торгового центру, студентка одягнула їх на себе, зірвавши антикрадіжні засоби, та намагалася пронести через касу. Але спрацювала сигналізація на антикрадіжних рамках, і її було затримано працівником охорони.

Обвинувачена вину у вчинені злочину визнала повністю, активно сприяла органам досудового розслідування, усунула збитки, заподіяні вчиненим кримінальним правопорушенням. Тож суд призначив їй покарання у виді штрафу у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (850 грн.).


За кражу из торгового центра двух пар джинсов девушка теперь должна заплатить штраф. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений Украины.

Как отмечается в материалах дела, кража произошла в ТЦ "КингКросЛеополис" в с. Сокольники  Пустомытовского района 7 февраля 2017 года. Чтобы вынести джинсы стоимостью 649 грн. и 299 грн. из торгового центра, студентка надела их на себя, сорвав антикражные средства, и пыталась пронести через кассу. Но сработала сигнализация на антикражные рамках, и она была задержана сотрудником охраны.

Обвиняемая вину в совершении преступления признала полностью, активно способствовала органам досудебного расследования, устранила убытки, причиненные совершенным уголовным правопорушенням. Поэтому суд назначил ей наказание в виде штрафа в размере 50 необлагаемых минимумов доходов граждан (850 грн.).

Автор: Тетяна Костенко