STATUS QUO

прогноз погоды, гроза, шквалы

Синоптики попереджають про сильні зливи до кінця доби

Синоптики попереджають про сильні зливи та шквали вітру до кінця доби. Подекуди можливі грози та град. Про це повідомляє прес-служба Держслужби з надзвичайних ситуацій.

За даними Львівського обласного центру з гідрометеорології України, 23 червня на території області в другій половині дня  із збереженням до кінця доби місцями сильні зливи,  в окремих районах шквали 25 – 28 м/с. Грози, подекуди град.

У зв’язку з очікуваними сильними зливами в другій половині доби 23 червня на гірських притоках Дністра можливе формування значного місцевого та схилового стоку.


Синоптики предупреждают о сильных ливнях и шквалы ветра до конца дня. Кое-где возможны грозы и град. Об этом сообщает пресс-служба Госслужбы по чрезвычайным ситуациям.

По данным Львовского областного центра по гидрометеорологии Украины, 23 июня на территории области во второй половине дня с сохранением до конца суток местами пройдут сильные ливни, в отдельных районах - шквалы 25 - 28 м/с. Грозы, местами град.

В связи с ожидаемыми сильными ливнями во второй половине суток 23 июня на горных притоках Днестра возможно формирование значительного местного и склонного стока.

Автор: Тетяна Костенко