STATUS QUO

вывоз мусора, Синютка, делегирование

Міськрада через тиждень дасть відповідь на пропозицію Синютки

Рішення про делегування функції управління ТПВ у Львові обласній державній адміністрації міськрада прийматиме на сесії 29 червня. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні на брифінгу прокоментував заяву керівництва Львівщини про делегування функції управління ТПВ у Львові Львівські обласній державній адміністрації, а також виділення щорічно субвенції з бюджету міста Львова у розмірі 300 млн. грн. Мер зазначив, що сьогодні відбулась зустріч з керівниками фракцій Львівської міської ради, на якій домовились, що у четвер, 29 червня, це питання буде розглянуто на сесії міської ради. До того часу юридичний департамент мерії опрацює пропозицію голови ЛОДА в законодавчому полі.

Як додав мер, ультиматум, який поставлено громаді Львова, необхідно прийняти, зважаючи на велику небезпеку життю і здоров’ю людей.


Решение о делегировании функции управления ТБО во Львове областной государственной администрации горсовет примет на сессии 29 июня. Об этом сообщил городской председатель Львова Андрей Садовый, передает пресс-служба Львовского городского совета.

Городской председатель Львова Андрей Садовый сегодня на брифинге прокомментировал заявление руководства Львовщины о делегировании функции управления ТБО в Львове Львовские областной государственной администрации, а также выделение ежегодно субвенции из бюджета города Львова в размере 300 млн. грн. По его словам, сегодня состоялась встреча с руководителями фракций Львовского городского совета, на которой договорились, что в четверг, 29 июня, этот вопрос будет рассмотрен на сессии городского совета. К тому времени юридический департамент мэрии проработает предложение председателя ЛОГА в законодательном поле.

Как добавил мэр, ультиматум, поставленный громаде Львова, необходимо принять, учитывая большую опасность жизни и здоровью людей.

Автор: Тетяна Костенко