STATUS QUO

Подружжя зі Львова готується підкорити Еверест

Подружжя львів'ян готується у травні підкорити Еверест. Зараз Оксана Літинська та Денис Угрин перебувають у базовому таборі, де тренуються перед сходженням. Про це повідомляє "Твоє місто". 

Подружжя львів’ян, які зараз мешкають у Лондоні, хочуть стати першим українським подружжям, що підкорило найвищу гору світу – Еверест. Оксана Літинська та Денис Угрин ведуть блог "Злізти з Джомолунгми", в якому розповідають про свою підготовку, емоції та здобутий досвід.

У кінці 2012 подружжя поставило собі за мету підкорити усі найвищі вершини континентів. З того часу вони піднялися на п'ять із семи. Минулого тижня Оксана та Денис у складі міжнародної групи прибуло в базовий табір Евересту, що розташований на висоті 5300 метрів. Тут вони тренуються долати перешкоди, що чекають їх на маршруті, та акліматизовуються. Підніматимуться на Еверест з південної сторони, тобто з Непалу.

Оксана Літинська та Денис Угрин готувались до сходження протягом року. Ідеться не лише про фізичну підготовку, а також про психологічну і технічну. Повернутися назад до Лондона вони мають у кінці травня.

cbd981c5071c80ebdeb0c77ba20560fe.md.jpg a9fcf479afa41546ebd17f31d71aba4e.md.jpg b5126621b96740cf5f3a3488a877d672.md.jpg 9960c3c1e43f095fbbccc7fc2ecf9493.md.jpg


Супруги львовян готовится в мае покорить Эверест. Сейчас Оксана Литинская и Денис Угрин находятся в базовом лагере, где тренируются перед восхождением. Об этом сообщает "Твой город". 

Супруги львовян, которые сейчас живут в Лондоне, хотят стать первым украинским супругами, покорило самую высокую гору мира - Эверест. Оксана Литинская и Денис Угрин ведут блог "слезть с Джомолунгмы", в котором рассказывается о своей подготовке, эмоции и полученный опыт.

В конце 2012-го супругов поставило себе целью покорить все высочайшие вершины континентов. С тех пор они поднялись на пять из семи. На прошлой неделе Оксана и Денис в составе международной группы прибыли в базовый лагерь Эвереста, который расположен на высоте 5300 метров. Здесь они тренируются преодолевать препятствия, которые ждут их на маршруте, и аклиматизовуються. Подниматься на Эверест с южной стороны, то есть из Непала.

Оксана Литинская и Денис Угрин готовились к восхождению в течение года. Речь идет не только о физической подготовке, а также о психологической и технической. Вернуться назад в Лондон они планируют в конце мая.

comments powered by Disqus