STATUS QUO

Голова РДА на Львівщині оголосив про відставку

Голова Яворівської РДА Ігор Самардак подав заяву на звільнення з посади. Про це Ігор Самардак повідомив на своїй сторінці у Facebook, інформують "Варіанти".

"Пане Президенте прийміть заяву про відставку! Письмовий варіант надіслано!" – написав Ігор Самардак ще о 21:23 21 квітня, коли стали відомі перші результати екзит-полів у другому турі виборів-2019.

Зазначимо, президент Петро Порошенко призначив Ігоря Самардака головою Яворівської районної державної адміністрації з 14 вересня 2018 року. На парламентських виборах 2012 року він балотувався  у Верховну Раду від партії "УДАР".

З 2012 року працював заступником директора ТзОВ "Трістар Авто Еліт", а 2010 році створив та очолив Львівський обласний осередок Всеукраїнського громадського об’єднання "Третейська ліга".

У 2018 році Самардак задекларував 2,4 млн грн доходу і 2 млн грн готівки, а його дружина – квартиру у Львові.

Додамо, у понеділок голова Львівської ОДА Олег Синютка заявив про рішення піти з посади через перемогу Володимира Зеленського на виборах. 


Председатель Яворивской РГА Игорь Самардак подал заявление на увольнение с должности. Об этом Игорь Самардак сообщил на своей странице в Facebook, информируют "Варианты".

"Господин Президент примите заявление об отставке! Письменный вариант отправлено!" - написал Игорь Самардак еще в 21:23 21 апреля, когда стали известны первые результаты экзит-полов во втором туре выборов-2019.

Отметим, президент Петр Порошенко назначил Игоря Самардака головой Яворовской районной государственной администрации с 14 сентября 2018 года. На парламентских выборах 2012 года он баллотировался в Верховную Раду от партии "УДАР".

С 2012 года работал заместителем директора ООО "Тристар Авто Элит", а в 2010 году создал и возглавил Львовский областной центр Всеукраинского общественного объединения "Третейская лига".

В 2018 году Самардак задекларировал 2,4 млн грн дохода и 2 млн грн наличности, а его жена - квартиру во Львове.

Добавим, в понедельник председатель Львовской ОГА Олег Синютка заявил о решении уйти с должности из-за победы Владимира Зеленского на выборах. 

comments powered by Disqus