STATUS QUO

На Великодень підсилять роботу транспорту: як саме

На Великодні свята буде підсилено роботу транспорту, який курсує до кладовищ. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили в управлінні транспорту Львівської міської ради, у зв’язку із очікуваним збільшенням пасажиропотоку до міських кладовищ з нагоди Великодніх свят та на Провідну неділю, 28−30 квітня та 4−5 травня буде підсилено рух громадського транспорту, який курсує до кладовищ.

З метою забезпечення перевезення мешканців м. Львова до міських кладовищ, з 28 по 30 квітня та 4−5 травня буде підсилено рух громадського транспорту, який курсує до кладовищ.

А саме, буде організовано заїзд автобусів маршруту № 38 до Сихівського кладовища. Також буде збільшено кількість тролейбусів на маршруті № 11 до 4 одиниць, які курсують до цього кладовища.

До Голосківського кладовища буде збільшено кількість автобусів на маршруті № 55 до 4 одиниць

Усі автобуси на цих маршрутах курсуватимуть відповідно до затвердженого розкладу руху.


На Пасхальные праздники будет усилена работа транспорта, который курсирует до кладбищ. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как сообщили в управлении транспорта Львовского городского совета, в связи с ожидаемым увеличением пассажиропотока к городским кладбищам по случаю Пасхальных праздников и в Проводное воскресенье, 28-30 апреля и 4-5 мая будет усилено движение общественного транспорта, который курсирует до кладбищ.

С целью обеспечения перевозки жителей г. Львова к городским кладбищам, с 28 по 30 апреля и 4-5 мая будет усилено движение общественного транспорта, который курсирует до кладбищ.

В частности, будет организован заезд автобусов маршрута № 38 до Сыховского кладбища. Также будет увеличено количество троллейбусов на маршруте № 11 до 4 единиц, курсирующих до этого кладбища.

До Голосковского кладбища будет увеличено количество автобусов на маршруте № 55 до 4 единиц

Все автобусы на этих маршрутах будут курсировать согласно утвержденному расписанию движения.

comments powered by Disqus