STATUS QUO

На Львівщині підліток пограбував чоловіка на вокзалі

В Дрогобичі поліцейські затримали неповнолітнього, який пограбував пасажира залізниці на вокзалі. Зловмисник вирвав мобільний телефон у заявника та втік з місця події. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Дрогобицький відділ поліції звернувся 34-річний житель одного з сіл району. Чоловік повідомив, що 11 квітня близько 20.25 у залі очікування на залізничному вокзалі невідомий хлопець вирвав з його рук мобільний телефон Doogee та втік.

Працівники поліції з’ясували, що до скоєння правопорушення причетний 17-річний мешканець району.

Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.186 Кримінального кодексу України (грабіж). За скоєне правопорушення передбачене покарання включно до позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Проводиться досудове розслідування.


В Дрогобыче полицейские задержали несовершеннолетнего, который ограбил пассажира железной дороги на вокзале. Злоумышленник вырвал мобильный телефон у заявителя и скрылся с места происшествия. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Дрогобычский отдел полиции обратился 34-летний житель одного из сел района. Мужчина сообщил, что 11 апреля около 20.25 в зале ожидания на железнодорожном вокзале неизвестный парень вырвал из его рук мобильный телефон Doogee и скрылся.

Работники полиции выяснили, что к совершению правонарушения причастен 17-летний житель района.

Открыто уголовное производство по ч.1 ст.186 Уголовного кодекса Украины (грабеж). За совершенное правонарушение предусмотрено наказание вплоть до лишения свободы на срок до четырех лет.

Проводится досудебное расследование.

comments powered by Disqus