STATUS QUO

На Львівщині пожежник придбав будинок за 1,7 млн грн

Пожежник Головного управління ДСНС України у Львівській області несвоєчасно повідомив НАЗК купівлю житлового будинку вартістю 1,7 млн грн., за що був оштрафований. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

За участі органів прокуратури області, Галицький районний суд м. Львова визнав винним пожежного-рятувальника Головного управління ДСНС України у Львівській у вчиненні адмінправопорушення, передбаченого ч.2 ст.172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

Так, згідно з адмінпротоколами, складеними УЗЕ у Львівській області, пожежник набув у власність житловий будинок вартістю 1,7 млн грн., а також земельну ділянку вартістю 281 тис. грн. та несвоєчасно повідомив про такі суттєві зміни Національне агентство з питань запобігання корупції.

За наслідками судового розгляду до винного застосовано стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1700 грн. Рішення суду набрало законної сили.


Пожарный Главного управления ГСЧС Украины во Львовской области несвоевременно сообщил НАЗК покупку жилого дома стоимостью 1700000 грн., за что был оштрафован. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

При участии органов прокуратуры области, Галицкий районный суд. Львова признал виновным пожарного-спасателя Главного управления ГСЧС Украины в Львовской в ​​совершении административного правонарушения, предусмотренного ч.2 ст.172-6 КУоАП (нарушение требований финансового контроля).

Так, согласно админпротоколов, сложенными УЗЭ во Львовской области, пожарный получил в собственность жилой дом стоимостью 1,7 млн грн., а также земельный участок стоимостью 281 тыс. грн. и несвоевременно сообщил о таких существенные изменения Национальное агентство по предупреждению коррупции.

По результатам судебного рассмотрения к виновному применено взыскание в виде штрафа в размере 1700 грн. Решение суда вступило в законную силу.