STATUS QUO

школы, Россия, агрессия

У львівських школах розповідатимуть про російську агресію

У навчальних закладах Львова проведуть інформаційно-виховні години з роз’ясненням політичної ситуації в Україні, агресії російської держави щодо України. Про це йдеться в ухвалі, яку прийняли депутаті Львівської міської ради сьогодні, повідомляє видання "Форпост"

23 березня Львівська міська рада прийняла ухвалу про продовження маркування товарів російського виробництва. Також, відповідно до цієї ухвали, у 2017-2020 роках продовжено термін дії ухвали з приводу координації інформаційної діяльності та захисту інформаційної безпеки на території м. Львова. Тому управлінню освіти департаменту гуманітарної політики доручається проводити у навчальних закладах Львова інформаційно-виховні години з роз’ясненням політичної ситуації в Україні, агресії російської держави щодо України.


В учебных заведениях Львова проведут информационно-воспитательные часы с разъяснением политической ситуации в Украине, агрессии российского государства в отношении Украины. Об этом говорится в постановлении, которое приняли депутаты Львовского городского совета сегодня, сообщает издание "Форпост"

23 марта Львовский городской совет принял решение о продлении маркировки товаров российского производства. Также, согласно этому постановлению, в 2017-2020 годах продлен срок действия решения по поводу координации информационной деятельности и защиты информационной безопасности на территории г. Львова. Соответственно, управлению образования департамента гуманитарной политики поручается проводить в учебных заведениях информационно-воспитательные часы с разъяснением политической ситуации в Украине, агрессии российского государства в отношении Украины.

Автор: Тетяна Костенко