STATUS QUO

мусор, полигон

Львову 138 разів відмовили з відходами

Львів отримав 138 відмов від місцевих влад міст та містечок, а також обласних державних адміністрацій допомогти з утилізацією сміття. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У мерії зазначають, що у ситуації, що склалась у Львові із вивезенням та захороненням ТВП, після закриття за приписом суду міського полігону з ТПВ у с. В. Грибовичі, державні органи влади не вжили заходів щодо визначення полігонів, куди місто могло б вивозити ТВП, які щоденно продукують мешканці та гості. Відтак Львів змушений звертатись із зверненням про допомогу до міст та містечок, органів влади та місцевого самоврядування.

Лише 23 січня 2017р. місто надіслало 437 листів-звернень. Однак отримало лише 196 відповідей, з яких 111 відмов у допомозі від міст, 12 відмов від обласних державних адміністрацій та 15 відмов від міських рад.

Водночас на листи, які місто повторно скерувало минулого тижня, наразі жодної відповіді не надходило.


Львов получил 138 отказов от местных властей городов и поселков, а также областных государственных администраций помочь с утилизацией мусора. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

В мэрии отмечают, что в сложившейся ситуации во Львове с вывозом и захоронением ТБО, после закрытия по предписанию суда городского полигона в с. Б. Грибовичи, государственные органы власти не приняли мер по определению полигонов, куда город мог бы вывозить отходы, которые ежедневно производят жители и гости. Поэтому Львов вынужден обращаться за помощью в города и поселки, органы власти и местного самоуправления.

Только 23 января 2017 года город направило 437 писем-обращений. Однако получил лишь 196 ответов, из которых 111 отказов в помощи от городов, 12 отказов от областных государственных администраций и 15 отказов от городских советов.

В то же время на письма, которые город повторно направило на прошлой неделе, пока никакого ответа не поступало.

Автор: Тетяна Костенко