STATUS QUO

У Львові вуличні камери відеоспостереження зняли пограбування (фото)

Завдяки оперативному повідомленню від муніципальної варти, яка побачила пограбування по камерах відеоспостереження, патрульні знайшли двох грабіжників. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львова.

Сьогодні, близько 1 години ночі, працівники Муніципальна Варта помітили по камерах відеоспостереження, що на вулиці Братів Рогатинців лежить чоловік, а двоє інших викрадають речі з його кишень. Завдяки детальному опису злочинців, патрульні виявили їх на вулиці Університетській та зупинили. Чоловіки нервували та все заперечували. Їм провели поверхневу перевірку та виявили грошові кошти у сумі 3500 гривень, банківські картки на ім’я потерпілого, також виявили ніж. Осіб перевірили в базі даних: 32-річний мешканець Львова вже відбував покарання у місцях позбавлення волі за крадіжку, а його 30-річний поплічник відбував покарання за зберігання наркотичних речовин.

31-річного потерпілого доставили до відділу поліції для написання заяви. Згодом туди доставили і затриманих. Тепер справою займаються слідчі Галицького відділу поліції.


Благодаря оперативному сообщению от Муниципальной варты, которая увидела ограбление по камерам видеонаблюдения, патрульные нашли двух грабителей. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Львова.

Сегодня, около 1:00 ночи, работники Муниципальная Варта заметили по камерам видеонаблюдения, что на улице Братьев Рогатинцев лежит человек, а двое других обчищают его кармаін. Благодаря детальному описанию преступников, патрульные обнаружили их на улице Университетской и остановили. Мужчины нервничали и все отрицали. Им провели поверхностную проверку и обнаружили деньги в сумме 3500 гривен, банковские карточки на имя потерпевшего, также обнаружили нож. Лиц проверили в базе данных: 32-летний житель Львова уже отбывал наказание в местах лишения свободы за кражу, а его 30-летний подельник отбывал наказание за хранение наркотических веществ.

31-летнего пострадавшего доставили в отдел полиции для написания заявления. Впоследствии туда доставили и задержанных. Теперь делом занимаются следователи Галицкого отдела полиции.

comments powered by Disqus