STATUS QUO

Львівські патрульні врятували самогубця

Завдяки своєчасному реагуванню патрульних та медиків, вдалося врятувати життя людини, який намагався покінчити з собою. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львова.

21 листопада, близько 19:00, патрульні 1-го батальйону отримали виклик на вулицю Гашека про те, що чоловік заявниці закрився в квартирі та ймовірно хоче вкоротити собі віку. Інспектори прибули на місце події та зустріли жінку, яка повідомила, що боїться зайти до оселі, бо чоловік агресивно себе поводить, та дала ключі офіцерам. Патрульні відчинили двері і побачили в коридорі блідого та всього в крові чоловіка. Громадянин не розумів, що коїться та не міг сказати ані слова. Один з інспекторів миттєво надів на чоловіка наручники, щоб той не завдав собі та іншим ушкодження. На шиї в особи була глибока рана від порізу, а також розпорена черевна порожнина. Кров практично вже не текла. Слідом за патрульними до квартири зайшли медики, які надали потерпілому медичну допомогу, перев’язали рани та госпіталізували.

"Вдячні бригаді медиків, які прибули так швидко. Буквально врятувати життя людини", - розповів патрульний.


Благодаря своевременному реагированию патрульных и медиков удалось спасти жизнь человека, который пытался покончить с собой. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Львова.

21 ноября, около 19:00, патрульные 1-го батальона получили вызов на улицу Гашека о том, что муж заявительницы закрылся в квартире и вероятно хочет покончить с собой. Инспекторы прибыли на место происшествия и встретили женщину, которая сообщила, что боится зайти в дом, потому что муж агрессивно себя ведет, и дала ключи офицерам. Патрульные открыли дверь и увидели в коридоре бледного и всего в крови мужчину. Гражданин не понимал, что происходит и не мог сказать ни слова. Один из инспекторов мгновенно надел на мужчину наручники, чтобы он не нанес себе и другим повреждения. На шее у лица была глубокая рана от пореза, а также вспорота брюшная полость. Кровь практически уже не текла. Вслед за патрульными в квартиру зашли медики, оказали пострадавшему медицинскую помощь, перевязали раны и госпитализировали.

"Благодарны бригаде медиков, прибывших так быстро. Буквально спасти жизнь человеку", - рассказал патрульный.

comments powered by Disqus