STATUS QUO

Три гуртожитка у Львові можуть опинитися без світла

Через значну заборгованість ТзОВ "Львівавтокомплектація" за електроенергію, гуртожитки цього підприємства можуть залишитися без світла. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Мова йдеться про гуртожитки ТзОВ "Львівавтокомплектація", що розташовані на вул. Кульпарківській, 139, вул. Науковій, 16 та вул. Володимира Великого, 16. Через значну заборгованість за електроенергію цього підприємства (оплата не проводиться від липня 2017 р) перед "Львівобленерго", мешканці цих гуртожитків можуть залишились без світла. Львівська міська рада неодноразово зверталась до підприємства щодо передачі гуртожитків у комунальну власність, однак сприяння в цьому питанні немає.

Як повідомили у Франківській районній адміністрації, місто готує позов до суду щодо зобов’язання ТзОВ "Львівавтокомплектація" передати гуртожитки на вул. Кульпарківській, 139, вул. Науковій, 16 та вул. Володимира Великого, 16 у власність територіальної громади міста.


Из-за значительной задолженности ООО "Львовавтокомплектация" за электроэнергию, общежития этого предприятия могут остаться без света. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Речь идет об общежитиях ООО "Львовавтокомплектация", расположенных на ул. Кульпарковской, 139, ул. Научной, 16 и ул. Владимира Великого, 16. Из-за значительной задолженности за электроэнергию этого предприятия (оплата не производится с июля 2017 года) перед "Львовоблэнерго", жители этих общежитий могут остались без света. Львовский городской совет неоднократно обращался к предприятию о передаче общежитий в коммунальную собственность, однако содействие в этом вопросе нет.

Как сообщили в Франковской районной администрации, город готовит иск в суд об обязательстве ООО "Львовавтокомплектация" передать общежития на ул. Кульпарковской, 139, ул. Научной, 16 и ул. Владимира Великого, 16 в собственность территориальной общины города.