STATUS QUO

Суд у Львові амністував водія автобуса, який збив людину

Галицький районний суд у Львові амністував водія автобуса, який збив людину на проспекті Свободи. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

25 жовтня 2017 року о 13:44 автобус MAN, рухаючись по проспекту Свободи в напрямку проспекта Чорновола у Львові, навпроти будинку №28 збив чоловіка. Потерпілий отримав тяжкі травми.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю. При цьому вказав, що дорожньо-транспортна пригода вчинена ним ненавмисно. У вчиненому щиро розкаюється. Просив застосувати до нього Закон України "Про амністію", оскільки має на утриманні неповнолітню дитину.

Суд визнав водія винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.286 КК України, та призначив покарання у виді 3 років позбавлення волі. Проте звільнив від покарання на підставі п. "в" ст.1 Закону України "Про амністію у 2016 році". Додаткове покарання - позбавлення права керувати транспортними засобами – суд вирішив не застосовувати, оскільки обвинувачений працює водієм і керування транспортним засобом є єдиним джерелом його доходів.


Галицкий районный суд во Львове амнистировал водителя автобуса, который сбил человека на проспекте Свободы. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. 

25 октября 2017 года в 13:44 автобус MAN, двигаясь по проспекту Свободы в направлении проспекта Чорновола во Львове, напротив дома №28 сбил мужчину. Пострадавший получил тяжелые травмы.

В судебном заседании обвиняемый свою вину признал полностью. При этом указал, что дорожно-транспортное происшествие совершено им неумышленно. В содеянном искренне раскаивается. Просил применить к нему Закон Украины "Об амнистии", поскольку имеет на иждивении несовершеннолетнего ребенка.

Суд признал водителя виновным в совершении преступления, предусмотренного ч.2 ст.286 УК Украины, и назначил наказание в виде 3 лет лишения свободы. Однако освободил от наказания на основании п. "В" ст.1 Закона Украины "Об амнистии в 2016 году". Дополнительное наказание - лишение права управлять транспортными средствами - суд решил не применять, поскольку обвиняемый работает водителем и управления транспортным средством является единственным источником его доходов.