STATUS QUO

АС "Західна" заборонено приймати пасажирів

"Укртрансбезпека" анулювала свідоцтва про атестацію для двох львівських автостанцій - АС №3 і АС "Західна". Про це повідомляє "Львівська газета". 

Таку інформацію оприлюднив львівський перевізник ТзОВ “Фіакр-Львів”. Напередодні компанія звернулася до "Укртрансбезпеки" з листом. Йшлося про те, що деякі львівські автостанції не відповідають вимогам.

Відтак, "Фіакр" отримав відповідь – на підставі протоколів обстеження автостанцій для АС №3, що на вулиці С. Петлюри і АС "Західна", що на вулиці Городоцькій, свідоцтва про атестацію є недійсними.

"Також завтра ми звернемося до "Укртрансбезпеки" й місцевих органів влади за роз’ясненням: як далі діяти перевізникам, які вимушені їздити на необлаштовані автостанції", – наголошує перевізник.

Пояснюють також, що лист в "Укртрансбезпеку" надіслали для того, щоб захистити інтереси і права своїх пасажирів, які змушені користуватися незручними автостанціями.

Нагадаємо, АС "Західна" почала працювати минулого року. Тут із площі Двірцевої біля Головного вокзалу перенесли низку приміських маршрутів.


"Укртрансбезпека" аннулировала свидетельства об аттестации для двух львовских автостанций - АС №3 и АС "Западная". Об этом сообщает "Львовская газета". 

Такую информацию обнародовал львовский перевозчик ООО "Фиакр-Львов". Накануне компания обратилась в "Укртрансбезпеку" с письмом. Речь шла о том, что некоторые львовские автостанции не соответствуют требованиям. "Фиакр" получил ответ - на основании протоколов обследования автостанций для АС №3 по улице С. Петлюры и АС "Западная" на улице Городецкой, свидетельства об аттестации являются недействительными.

"Также завтра мы обратимся к "Укртрансбезпеке" и местным органам власти за разъяснением: как дальше действовать перевозчикам, которые вынуждены ездить на необорудованные автостанции", - отмечает перевозчик.

Объясняют также, что письмо в "Укртрансбезпеку" прислали для того, чтобы защитить интересы и права своих пассажиров, которые вынуждены пользоваться неудобными автостанциями.

Напомним, АС "Западная" начала работать в прошлом году. Здесь с площади Дворцовой у Главного вокзала перенесли ряд пригородных маршрутов.

comments powered by Disqus