генсек, НАТО, помощник, форум30 жовтня — 1 листопада у Львові вже втретє відбудеться Львівський Безпековий Форум, на який приїде помічник генсека НАТО. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Головна тема цьогорічного форуму — "Росія в Європі — старі помилки та нові виклики". Серед почесних гостей форуму — помічник Генерального Секретаря НАТО. Також запланований виступ впливового англійського історика сера Лоуренса Фрідмана.

Загалом форум збере експертів з понад 10 країн світу.

"Історія відносин Росії з Європою схожа на коливання маятника — що теплішими вони стають, то з часом більше загострюється протистояння між ними. Україна є географічним і геополітичним заручником цього коливання протягом багатьох століть. Від того, яким кольором забарвлений на політичній карті Київ, залежить, хто є переможцем у протистоянні Європи та Росії. Чи може Росія бути рівноправним партнером для Європи, не застосовуючи силу та страх? Яка справжня ціна російських грошей, вкладених у критичну інфраструктуру — газопроводи, медіа, демократичні інституції? Трансатлантична єдність вперше під загрозою з часів Другої світової війни. Країни Балто-Чорноморського регіону опиняються під загрозою та змушені шукати шляхи для підсилення власної колективної безпеки від конвенційних та неконвенційних загрозї”, — розповідають організатори заходу.

Експерти роздумуватимуть над тим, як захистити критичну інфраструктуру — інформаційний і кіберпростір, важливі об’єкти життєзабезпечення, економіку та політичну систему від агресивних дій Росії спрямованих проти України та Заходу. У фокусі дискусій також — формула Штайнмаєра, особливий статус Донбасу, Україна — в епіцентрі американського конфлікту, російські виклики для Балто-Чорноморського регіону.

Також спільно з Українською Гельсінською Спілкою з прав людини та Центром громадянських свобод в межах форуму буде проведено дискусію щодо актуальних проблем обміну військовополоненими в умовах невизнаної російської агресі. У заході візьмуть участь авторитетні експерти та посадовці з понад 10 країн світу: США, Великої Британії, Латвії, України, Польщі, Румунії, Фінляндії, Іспанії, Німеччини тощо.


30 октября - 1 ноября во Львове уже в третий раз состоится Львовский форум по, на который приедет помощник генсека НАТО. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Главная тема нынешнего форума - "Россия в Европе - старые ошибки и новые вызовы". Среди почетных гостей форума - помощник Генерального секретаря НАТО. Также запланировано выступление влиятельного английского историка сэра Лоуренса Фридмана.

В общем форум соберет экспертов из более 10 стран мира.

"История отношений России с Европой похожа на колебания маятника - то теплее они становятся, то со временем больше обостряется противостояние между ними. Украина является географическим и геополитическим заложником этого колебания в течение многих веков. От того, каким цветом окрашен на политической карте Киев, зависит, кто является победителем в противостоянии Европы и России. может ли Россия быть равноправным партнером для Европы, не применяя силу и страх? Какова настоящая цена российских денег, вложенных в критическую инфраструктуру - газопроводы, медиа, демократические институты? Трансатлантическое единство впервые под угрозой со времен Второй мировой войны. Страны Балто-Черноморского региона оказываются под угрозой и вынуждены искать пути для усиления собственной коллективной безопасности от конвенционных и неконвенционных угрозы", - рассказывают организаторы мероприятия.

Эксперты будут размышлять над тем, как защитить критическую инфраструктуру - информационное и киберпространство, важные объекты жизнеобеспечения, экономику и политическую систему от агрессивных действий России, направленных против Украины и Запада. В фокусе дискуссий также - формула Штайнмайера, особый статус Донбасса, Украина - в эпицентре американского конфликта, российские вызовы для Балто-Черноморского региона.

Также совместно с Украинским Хельсинским Союзом по правам человека и Центром гражданских свобод в рамках форума будет проведена дискуссия по актуальным проблемам обмена военнопленными в условиях непризнанной российской агрессии. В мероприятии примут участие авторитетные эксперты и чиновники из более 10 стран мира: США, Великобритании, Латвии, Украины, Польши, Румынии, Финляндии, Испании, Германии и др.