STATUS QUO

Реабилитация, школа, участники АТО, беженцы

Військових і переселенців у Львові реабілітуватимуть безкоштовно

Школа реабілітаційної медицини Українського католицького університету відкриває соціальний проект "Простір можливостей".

В рамках проекту фізичні терапевти з міжнародним досвідом надаватимуть безкоштовну реабілітаційну допомогу військовослужбовцям, сім'ям військових, переселенців і волонтерам. Про це повідомили в Школі реабілітаційної медицини.

"До нас можуть звертатися постраждалі з порушеннями функції кінцівок, м'язового тонусу, постави і ходи, координації рухів, з больовими симптомами в хребті. Клієнти зможуть займатися за розробленим для них комплексом вправ і на базі центру, і вдома", - розповів академічний директор Школи реабілітаційної медицини Володимир Голик.

Безкоштовні реабілітаційні заняття будуть проходити індивідуально або в групі до 4 осіб в спортзалі Колегіуму Українського католицького університету. Один курс триватиме 12 занять протягом місяця, а при необхідності його можна буде повторити.


Школа реабилитационной медицины Украинского католического университета открывает социальный проект "Пространство возможностей".

В рамках проект физические терапевты с международным опытом будут оказывать бесплатную реабилитационную помощь военнослужащим, семьям военных, переселенцев и волонтерам. Об этом сообщили в Школе реабилитационной медицины.

"К нам могут обращаться пострадавшие с нарушениями функции конечностей, мышечного тонуса, осанки и походки, координации движений, с болевыми симптомами в позвоночнике. Клиенты смогут заниматься по разработанному для них комплексу упражнений и на базе центра, и дома", - рассказал академический директор Школы реабилитационной медицины Владимир Голик.

Бесплатные реабилитационные занятия будут проходить индивидуально или в группе до 4 человек в спортзале Коллегиума Украинского католического университета. Один курс продлится 12 занятий в течение месяца, а при необходимости его можно будет повторить.